Overnacht in een sneeuwiglo

Kies voor een bijzondere ervaring

Wenst u graag nog iets origineels aan uw programma toe te voegen? Zo kan u tijdens uw verblijf kiezen om een nacht door te brengen in een sneeuwiglo

Kies voor een overnachting voor een van de sneeuwiglo's Een overnachting in een sneeuwiglo zorgt voor een overgetelijke ervaring

Tijdens de overnachting in een sneeuwiglo wordt iedere deelnemer uitgerust met een warme slaapzak waarin u zeker geen kou zal vatten. De sneeuwiglo bevindt zich in de buurt van de glazen villa.

U slaapt in ware slaapzakken op een thermische matras De sneeuwiglo's bevinden zich in de omgeving van uw glazeen villa

Prijzen overnachting in een sneeuwiglo

Periode Prijs per persoon
20/12/22 - 30/03/23 € 90/nacht

  • Maximum 2 personen in een sneeuwiglo.
  • U behoudt uw logies in de glazen iglo
  • Kinderen betalen dezelfde prijs als volwassenen
  • Het seizoen loopt van 20/12 tem 30/03, onder voorbehoud van de weersomstandigheden.

• Luxueus verblijf in een glazen villa middenin een mooie natuurlocatie

• Goede verblijfslocatie om noorderlicht waar te nemen als het zich voortdoet

• Afwisselend en compleet Lapland programma

• Alle typische Lapland activiteiten inbegrepen in een voordeelpakket

• Rust- en natuurbeleving

• Goede skimogelijkheden - Facultatief

• Mogelijkheid om uw programma aan te vullen met facultatieve excursies

• Mogelijkheid om te overnachten in een sneeuwiglo - Facultatief

Antarctica 2024 AANRADER

16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 23 september 2023

Oezbekistan - Het kruispunt van de zijderoute AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/