Adembenemende landschappen in fins lapland Overnachten in gezellige chalets Actieve sneeuwwandeling doorheen ongerepte gebieden Rust en natuur Bezoek aan huskyboerderij Spectaculaire panorama's Zonsondergang Ontdek de streek op langlaufski's Of per rendierslede Sneeuwscootertocht Tot rust komen in de prachtige natuur Ongerepte natuurpracht Behaal uw 'internationaal rendierrijbewijs' Bezoek aan een huskyboerderij Gevolgd door een rit per huskyslede Adembenemende natuurlandschappen Optioneel: een bezoekje aan het Santa Claus Village, gelegen op de Noordpoolcirkel Nachtelijke sneeuwscootertocht op zoek naar het noorderlicht Het noorderlicht: adembenemend spektakel Zonder woorden ...

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Vietnam en Cambodja AANRADER
18-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 8 tot 25 november 2019

11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 18 mei 2019

Markiezen en Frans-Polynesië AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide eilandcruise, vertrek op 23 juli 2019

Albanië, Kosovo en Noord-Macedonië met Griekenland AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 15 tot 26 juni 2019

Puglia - In de hak van de laars van Italië AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 6 juni 2019

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER

Bergen, eilanden en noorderlicht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 of 10 maart 2019

4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER