Adembenemende landschappen in fins lapland Overnachten in gezellige chalets Actieve sneeuwwandeling doorheen ongerepte gebieden Rust en natuur Bezoek aan huskyboerderij Spectaculaire panorama's Zonsondergang Ontdek de streek op langlaufski's Of per rendierslede Sneeuwscootertocht Tot rust komen in de prachtige natuur Ongerepte natuurpracht Behaal uw 'internationaal rendierrijbewijs' Bezoek aan een huskyboerderij Gevolgd door een rit per huskyslede Adembenemende natuurlandschappen Optioneel: een bezoekje aan het Santa Claus Village, gelegen op de Noordpoolcirkel Nachtelijke sneeuwscootertocht op zoek naar het noorderlicht Het noorderlicht: adembenemend spektakel Zonder woorden ...

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER