Sky View Villa Avonturenweek

Sky View Villa Avonturenweek - 8-daags individueel programma

In Ruka vindt u een van de mooiste natuurgebieden van Finland. De volledige week logeert u in een luxechalet met haard en sauna. Een groot dakraam zorgt ervoor dat u 's nachts de sterrenhemel kan afspeuren op zoek naar noorderlicht. Typische activiteiten zoals een sneeuwscootersafari, huskytocht en ritje met een rendierslede zijn inbegrepen. U kan uw programma uitbreiden met een aantal facultatieve excursies.

Bekijk het dagprogramma

Unieke natuur- en avontuurbeleving 2-daagse huskytocht 3-daagse sneeuwscootersafari Voor wie de ultieme Laplandervaring zoekt

Het noorderlicht vanuit uw bed

Deze Sky View villa's beschikken over 2 slaapkamers met een groot dakraam. Zo kan u na een dag vol avonturen onder de wol kruipen met zicht op de prachtige sterrenhemel. En wie weet… met wat geluk droomt u wel weg bij het magische noorderlicht.

Natuurverblijf nabij Ruka
Lokale keuken

Ruka - Sky View Villa Avonturenweek

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/