Welkom in Levi, uitvalsbasis voor deze actieve sneeuwscootertocht Dit gebied leent zich uitstekend om per sneeuwscooter verkend te worden Na een korte instructieles kan het avontuur van start gaan Binnen dit programma heeft u de keuze om deel te nemen aan een 3- of een 4-daagse sneeuwscootersafari De focus bij dit programma ligt op zoveel mogelijk rijden en landschappen ontdekken Durft u deze sportieve uitdaging aan? Na een korte instructieles vertrekt u vervolgens langs besneeuwde bossen en bevroren rivieren Spontane ontmoeting met een lokale bewoner... Tijdens de 3-daagse sneeuwscootertocht zal u 400km afleggen, tijdens de 4-daagse variant maar liefst 500km Elke deelemer beschikt over zijn eigen sneeuwscooter Elke middag kan u genieten van een typische wildernislunch Op de eerste dag van de 4-daagse versie is een voorzien bezoek aan het Snow Village Snow Village is ongetwijfeld het mooiste sneeuw- en ijshotel van Fins Lapland De sneeuwscootertocht gaat verder in Zweden De tocht laat u ook kennismaken met de feeërieke landschappen in het noorden van Zweeds Lapland Op sommige locaties kan er 'offroad' gereden worden om uw rijvaardigheden te verbeteren De wijde omgeving rond Levi is gekend voor zijn prachtige natuur en landschappen Het noorderlicht, hoogtepunt van elke trip naar het Hoge Noorden Door de afgelegen ligging heeft u uitstekende kansen om dit magische poollicht te bewonderen Zonder woorden...

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/