Snow Village Avonturenweek

Snow Village Avonturenweek

Het Snow Village is één van de meest indrukwekkende sneeuw- en ijshotels van Lapland. Een bezoek met verblijf is dan ook een unieke belevenis. In een kader van ijskunst en prachtige natuur verblijft u een volledige week in en rond dit indrukwekkende ijshotel en geniet u van een niet te missen voordelenpakket waarin het beste van Lapland aan bod komt.

Levi, een uniek wintersportgebied

Overnacht in het Snow Village en in een gezellige houten chalet met alle comfort en geniet van een uiterst interessant voordelenpakket met maar liefst 6 inbegrepen excursies, uitstappen en nog tal van andere extra's zoals een uniek 3-gangendiner in het onverwarmde restaurant van het Snow Village.

Overnachting in het Snow Village
Uiterst interessant voordelenpakket
Uniek 3-gangendiner

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/