Snow Village Sneeuwscooteravontuur

Snow Village Sneeuwscooteravontuur - individueel 4-daags programma

Tijdens deze 3-daagse sneeuwscootersafari op privé-basis ontdekt u al het beste wat de streek van Levi en Ylläs te bieden heeft. De verschillende sneeuwscootertochten brengen u langsheen wondermooie winterlandschappen. U overnacht in het feeërieke Snow Village en in een authentieke wildernischalet. Verder bezoekt u een lokale huskyboerderij en maakt u een mooie huskytocht.

Levi, een uniek wintersportgebied

Overnacht in het Snow Village en in een gezellige houten chalet met alle comfort en geniet ten volle van dit exclusief, kwalitatief en uiterst volledig programma met onder meer een 3-daagse sneeuwscootersafari gecombineerd met alle klassieke winteractiviteiten (inbegrepen excursies gaan door op privé basis).

Exclusief, kwalitatief en volledig programma
3-daagse sneeuwscootersafari
Overnachtingen in een mooi ijshotel

Seychellen cruise met een zeilcatamaran AANRADER
10-daagse cruise aan boord van een Lagoon 450 catamaran, vertrek op 25 september 2019

16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 26 otober tot 10 november 2019

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 november 2019

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 27 januari, 3 februari of 3 maart 2019

Lapland Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 2 en 10 maart en 5 april 2019

Wildernislodge Avontuur (Actief) AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 18 en 26 december, 10 maart en 8 april

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 22 december 2018

4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Ruka Glass Village AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 9 april 2019

Rust en natuur Shortbreak in Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 26 november 2018 en 13 april 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Wildernishotel Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 15 april 2019

Ranua Wildlife Park - Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2018 en 15 april 2019

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER