Snow Village Sneeuwscooteravontuur

Snow Village Sneeuwscooteravontuur - individueel 4-daags programma

Tijdens deze 3-daagse sneeuwscootersafari op privé-basis ontdekt u het beste wat de streek van Levi en Ylläs te bieden heeft. De verschillende sneeuwscootertochten nemen u mee langsheen wondermooie sneeuwlandschappen. U overnacht in het feeërieke Snow Village en een authentieke wildernislodge. Verder bezoekt u een lokale huskyboerderij en maakt u een mooie huskytocht.

Levi, een uniek wintersportgebied

Een uniek verblijf in een gezellige wildernislodge staat garant voor een onvergetelijke Lapland ervaring. De wildernislodge bestaat uit een aantal comfortabele chalets die midden in de natuur en aan een meer gelegen zijn. De afgelegen ligging is uitermate geschikt om het noorderlicht waar te nemen. U kan er genieten van een sauna en een hot tub aan de rand van het meer en u zal er kennis maken met de heerlijke lokale keuken.

Exclusief, kwalitatief en volledig programma
3-daagse sneeuwscootersafari
Overnachtingen in een mooi ijshotel

8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 23 februari en 25 september 2020

Egypte - Pearls of Egypt AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, vertrek op 22 maart 2020