Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Besneeuwde bomen nabij Levi De skipistes nabij Levi De tocht naar het Snow Village hotel per sneeuwscooter De wildernislodge is gelengen aan een meer nabij de Zweedse grens De hoofdchalet is de centrale plaats met het restaurant en een gezellige zitruimte met haard De nabijgelegen hutten beschikken over 2 of 3 aparte slaapkamers met een gemeenschappelijke woonruimte met haard Welkom in het Snow Village nabij Levi Tafelen in het Ice Restaurant Ongetwijfeld een hoogtepunt van uw bezoek aan het Snow Village Het Snow Village is ongetwijfeld één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland Unieke sfeer in de kamers Ijssculptuur in één van de kamers van het Snow Village Feërieke verlichting in de ijskamers U overnacht in een betoverende Ice Suite Tijdens het programma staat een huskytocht van 16 km op het programma U wordt uitgerust met een helm waarna u op een eerste sneeuwscootersafari vertrekt, een ideale opwarmer voor het vervolg van het programma Tijdens de sneeuwscootersafari ontdekt u al het beste wat de streek van Levi en Ylläs te bieden heeft Vervolg van de avontuurlijke safari met de sneeuwscooters Een bezoek aan een rendierboerderij met een tochtje met de rendierslede staat ook op het programma Met wat geluk kan u zelf het noorderlicht waarnemen tijdens dit programma

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021, 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Portugal - Porto en de Douro-vallei AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 31 augustus 2021

Kroatië - Dubrovnik Rivièra AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 3 juli tem 29 september 2021

Italië - Puglia, in de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 14 oktober 2021

Griekenland - Atheense Rivièra AANRADER
8-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 1 juli tem 30 september 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent