Torassieppi - Spirit of Lapland - 8 dagen

Torassieppi - Spirit of Lapland

De gezellige chalets van Torassieppi zijn gelegen aan de oevers van een meer, in de onmiddellijke omgeving van een rendierboerderij en een kleine huskyboerderij. Een verblijf in Torassieppi staat garant voor een authentieke Laplandervaring waarbij u kan genieten van de lokale keuken. U overnacht in een Aurora Dome. De idyllische locatie vlak bij het Pallas-Ylläs Nationaal Park, nodigt uit voor een actieve vakantie in de sneeuw waarbij genieten ook centraal staat.

Torassieppi chalets

Torassieppi

De lucht in deze streek behoort tot de zuiverste van Europa. Bovendien ligt Torassieppi ver verwijderd van enig kunstlicht wat de kans tot het zien van het noorderlicht enkel maar groter maakt... Dit plaatsje heeft de oudste rendierboerderij van heel Finland. Het is een echt familiebedrijf waar u met open armen ontvangen wordt voor een rendiersafari of bezoekje aan het rendiermuseum

Rustige ligging aan een meer
Vol pension

Torassieppi - Fins Lapland

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 3 juni 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Geschiedenis van de Duitse Hanzesteden AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 20 augustus 2021

Stockholm - Schoonheid aan het water AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide citytrip, vertrek op 21 mei en 30 juli 2021

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/