Het Snow Village in Levi

Vlakbij de luchthaven van Kittilä ligt het Snow Village. Dit recent sneeuw- en ijshotel is één van de betere in Finland. Een verblijf in het Snow Village zal u een onvergetelijke belevenis bezorgen. Naast de verschillende ijskamers en ijssuites beschikt het Snow Village ov er alle nodige faciliteiten zoals een Ice Bar, een koud en warm restaurant, sauna, warm dienstgebouw met WC en douchemogelijkheden, receptie met sounenirshop, etc. Vooral de Ice Bar en het koude restaurant nabij de Ice Bar zijn het bezichtigen waard. Overal vindt u ook sneeuw- en ijssculpturen terug van verschillende artiesten en éénmaal de duisternis valt, wordt het hotel feeëriek verlicht.

Snow Village in Levi, één van de betere in Finland Geniet van een lekkere warme maaltijd in het unieke ijsrestaurant

Het Snow Village beschikt ook over een ijskapel en een houten kapel waar huwelijken kunnen voltrokken worden. Verder telt het Snow Village ook nog een aantal warme chalets met alle nodige faciliteiten die u kan combineren met een verblijf in een koude kamer. Bijna alle winteractiviteiten starten in of aan het Snow Village.

Elke ijssuite is uniek ontworpen door verschillende ijsartiesten Eensprookjesachtig wintersportgebied

Door het igloeffect blijft de binnentemperatuur in het Snow Village altijd constant met slechts enkele graden onder nul. Voor wie echt koud zou krijgen in de loop van de nacht is er altijd een warme ruimte beschikbaar met enkele bedden waar u kan slapen. Hier vindt u ook enkele toiletten en douches terug en kan u er 's nachts altijd terecht voor een kop warme koffie.

Snow Village

Elk jaar opnieuw, in november, worden 1.000 vrachtwagens sneeuw gebruikt om het Snow Village te bouwen. Het unieke ontwerp wordt opgetrokken uit bevroren water, met inbegrip van muren, plafonds en zelfs ramen.

Met zijn meer dan 20.000 m² omvat het Snow Village een lobby, bar, restaurant, talrije hotelkamers en suites, alsook indrukwekkende ijssculpturen.

Na de winter smelt het uiteindelijk volledig weg door de voorjaarszon, zodat er in de zomer niets meer van overblijft. De volgende winter wordt gewoon een volledig nieuw Snow Village opgetrokken.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/