VERBLIJFSFORMULES CHALETS JERIS - 4, 5 en 8 dagen

Chalets Jeris, Finland  - 4, 5 en 8 dagen

Koppels, families of groepjes vrienden die op zoek zijn naar een leuke actieve sneeuwvakantie, maar tevens op zoek zijn naar de ultieme rust- en natuurbeleving vinden in Jeris zeker hun gading terug. U verblijft er in uw eigen chalet met één of meerdere slaapkamers, sauna en haard, woonruimte, volledig uitgeruste kitchenette. De chalets zijn gelegen aan de rand van het Pallas Nationaal Park en vormen de perfecte uitvalsbasis voor langlauf- of wandeltochten.

Chalets Jeris ***+

Stel zelf uw excursiepakket samen

Jeris is enorm populair bij liefhebbers van rust en natuur, ver weg van alle drukte. Ook langlauf- liefhebbers komen hier volop aan hun trekken want vanuit Jeris zijn mooie langlauftochten mogelijk. U kan volledig tot ontspanning komen in de Jeris Spa en u op facultatieve basis kan u aan diverse leuke excursies deelnemen naar eigen wens en budget.

Facultatieve excursies:

Sneeuwscootersafari met ijsvissen
Rivierdrijven in waterdichte pakken
Bezoek aan een rendierboerderij

Kaart Jeris

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 3 juni 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Geschiedenis van de Duitse Hanzesteden AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 20 augustus 2021

Stockholm - Schoonheid aan het water AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide citytrip, vertrek op 21 mei en 30 juli 2021

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/