Welkom in Jeris, Fins Lapland Kom tot rust midden in een prachtig natuurlandschap Ver weg van alle drukte U verblijft 4, 5 of dagen in de chalets van het Jeris **** hotel Met gezellige kamers ... ... en spa & welness faciliteiten Neem een plons in het openlucht zwembad Ook op gastronomisch gebied wordt u verwend De ideale plaats om tot rust te komen Maak kennis met een typische Lapland bewoner Gevolgd door een rendiertocht Achteraf is er voldoende tijd voor foto's Of wat dacht u van een sneeuwscootertocht? En de prachtige natuurlandschappen in het Ylläs-Pallas National Park? U kunt ook kiezen voor een langere sneeuwscootersafari Of een langlauftocht Geniet van een andembenemend uitzicht Bezoek een huskyboerderij ... ... gevolgd door een huskysledetocht En misschien spot u het noorderlicht

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/