Vroegboekacties Winters Lapland 2018-2019

Droomt u er al langer van om Winters Lapland eens in al zijn pracht te ontdekken?
Wenst u eens rustig te verblijven in een gezellige chalet middenin de natuur of heeft u het graag wat actiever?
Maak dan gebruik van onze diverse vroegboekacties en maak uw droom waar.
Hoe vroeger u reserveert, hoe groter de kans dat u vluchtplaatsen heeft in de goedkoopste prijsklasses.

Idyllisch Lapland (5 dagen) - Vanaf € 2.150
Ontdekking van Lapland - Shortbreak (5 dagen) - Vanaf € 1.950
Wildernislodge Avontuur (5 dagen) - Vanaf € 1.945
Ontdekking van Lapland - Shortbreak (5 dagen) - Vanaf € 1.925
Wildernislodge Avontuur (5 dagen) - Vanaf € 1.995
Ontdekking van Lapland - Shortbreak (5 dagen) - Vanaf € 1.995
Ontdekking van Lapland - Avonturenweek (8 dagen) - Vanaf € 2.390
Wildernislodge Avonturenweek Actief (8 dagen) - Vanaf € 2.375

Algemene vroegboekactie tot 1 oktober 2018

  • € 25,00 korting per volwassene en € 12,50 per kind tem 14 jaar op
    alle begeleide reizen en individuele programma's

Nieuw

Tijdens de maand januari geniet u van de beste prijzen bij vele hotels en chalets in Lapland. De dagen worden langer, de sneeuw is in pakken aanwezig en het is er niet te druk. Ideaal dus om er even op uit te trekken en op adem te komen na de drukke kerst- en eindejaarsperiode.

Beste prijzen bij vele hotels en chalets in Lapland

Bear's Lodge Avonturenweek - 8 dagen
Snow Village Avonturenweek - 8 dagen
Harriniva - Best of Lapland (hotel) - 8 dagen
Jeris - Best of Lapland (hotel & chalets) - 8 dagen
Jeris - Highlights of Lapland (hotel & chalets) - 8 dagen
Harriniva - Discover the Wilderness - 8 dagen
Torassieppi - Authentiek Lapland - 8 dagen

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene of € 12,50 per kind met vertrek op 06/01, 13/01,20/01, en 27/01. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 voor 1 van bovenvermelde programma's en in combinatie met een Asteria chartervlucht op weekbasis (zondag – zondag)

Vroegboekvoordelen

Ontdek Snow Village

Ontdek Snow Village - 5 dagen
Het Snow Village is één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland en het bezichtigen ervan is dan ook een unieke belevenis. In een kader van ijskunst en prachtige natuur verblijft u gedurende 5 dagen in en rond dit ijshotel en kunt u naar eigen keuze uw programma vervolledigen met diverse leuke excursies...

Waardebon van € 10,00 voor het restaurant (bvb. dranken) per boeking en 2 extra dagen gratis gebruik van sneeuwschoenen bij reservaties tot 01/10

Snow Village Avonturenweek

Het Snow Village is één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland en het bezichtigen ervan is dan ook een unieke belevenis. In een kader van ijskunst en prachtige natuur verblijft u gedurende een volledige week in en rond dit ijshotel en geniet u van een uiterst interessant en afwisselend voordelenpakket met tal van leuke excursies en uitstappen

Ranua Wildlife Park

Ranua Wildlife Park - 5 dagen
Beleef een ontspannende en tegelijkertijd actieve Lapland-ervaring nabij het Ranua Wildlife Park. Uw hele verblijf staat in het teken van alle dieren die in Lapland leven en u zal ze ook allemaal ontmoeten.
U verblijft er in een gezellige chalet en geniet van een heel interessant voordelen pakket.

Gratis een fles schuimwijn gebaseerd op een lokale bessensoort per koppel en voor ieder kind (tem 14 jaar) een ijsbeerknuffel, de mascotte van Ranua Wildlifde Park bij reservatie tot 01/10

Wildernislodge Avontuur

Wildernislodge Avontuur - 5 dagen
Goed gevulde shortbreak waarbij u verblijft in een luxueuze lodge. Ideaal voor koppels en families die Kerst op een leuke en originele manier willen doorbrengen. U neemt er deel aan alle typische Lapland activiteiten en 's avonds kunt u heerlijk ontspannen in de sauna of de jacuzzi. Een selectie van inbegrepen (alcoholische) dranken in de lodge maakt van dit programma een topper in ons aanbod.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene of € 12,50 per kind met vertrek op 22/12. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 en in combinatie met een Asteria chartervlucht

Wildernislodge Avonturenweek

Wildernislodge Avonturenweek - 8 dagen
U verblijft een week in een luxueuze lodge gelegen in het bos aan een meer. U neemt deel aan alle typische Lapland activiteiten. Verder maakt u ook een daguitstap naar Ranua Wildlife Park en het Santa Claus Village. Skiërs kunnen tijdens de vrije momenten terecht in het skigebied van Ruka. 's Avonds kunt u ontspannen in de sauna of de jacuzzi. De inbegrepen (alcoholische) dranken in de lodge maken van dit programma een topper in ons aanbod.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene of € 12,50 per kind met vertrek op 10/02 en 03/03. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 en in combinatie met een Asteria chartervlucht

Wildernislodge Avonturenweek

Wildernislodge Avonturenweek (Actief) - 8 dagen
Tijdens deze actieve variant van bovenstaande Wildernislodge Avonturenweek neemt u deel aan een langere huskytocht, 2 lange sneeuwscootersafari's en een actieve sneeuwschoenwandeling naar de Pyhävaara heuvel. Dit programma is dan ook ideaal voor wie meer avontuur en actie wil. Skiërs kunnen tijdens de vrije momenten terecht in het skigebied van Ruka. 's Avonds kunt u heerlijk ontspannen in de sauna of de jacuzzi. Een selectie van inbegrepen (alcoholische) dranken in de lodge is eveneens inbegrepen. Programma enkel mogelijk vanaf 12 jaar.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene of € 12,50 per kind met vertrek op 30/12, 03/02 en 24/02. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 en in combinatie met een Asteria chartervlucht

Avonturenweek Tropisch Lapland

Avonturenweek Tropisch Lapland - 8 dagen
Reist u met kinderen of houdt u van spa & wellnessmogelijkheden, dan is dit programma ongetwijfeld iets voor u. Combineer typische Laplandactiviteiten met een verblijf in een hotelkamer of chalet. U heeft onbeperkt toegang tot het subtropische zwemparadijs. Uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding!

Extra € 50,00 vroegboekkorting per volwassene of € 25,00 per kind met vertrek op 22/12, 30/12, 03/02, 10/02, 17/02, 24/02 en 03/03. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 en in combinatie met een Asteria Expeditions chartervlucht.

Extra vroegboekvoordelen

Gratis vervoer van skimateriaal tijdens Asteria chartervluchten

De skidorpen van Levi en Ruka zijn ongetwijfeld de mooiste en gezelligste van Fins Lapland. Zij zijn ook één van de weinige plaatsen in Finland waar de skipistes tot aan de dorpskern zelf komen. Ruil uw klassieke skivakantie in voor een aantal dagen ski in Lapland gecombineerd met typische activiteiten zoals een sneeuwscootertocht of een huskysafari. Of waarom geen bezoek aan het Snow Village met een uniek diner in het Ice Restaurant? Bespaar budget en neem uw eigen skimateriaal gratis mee op onze rechtstreekse chartervluchten.

Gratis vervoer van skimateriaal bij reservatie van 1 van onze programma's op onze website met als vlucht-bestemming Kittilä of Kuusamo.
Maak een keuze uit onze begeleide groepsreizen, individuele programma's of onze voordelige verblijfsformules met verblijf in Levi of Ruka.
Per vlucht zijn maar een maximaal aantal stuks skimateriaal toegelaten. Indien u uw skimateriaal wenst mee te nemen, dan dient dit bij reservatie reeds te worden vermeld. Op de luchthaven zelf kan u geen skimateriaal meer inchecken.
Enkel geldig indien zowel de heen- als terugvlucht met een Asteria chartervlucht wordt uitgevoerd. Combinaties mogelijk in 8, 5 of 4 dagen.

Reservatie & informatie

Meer informatie en/of reserveren kan via deze website, per e-mail naar info@asteriaexpeditions.be,
telefonisch op 050/33 25 10 of via uw reisagent.

Seychellen cruise met een zeilcatamaran AANRADER
10-daagse cruise aan boord van een Lagoon 450 catamaran, vertrek op 25 september 2019

16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 26 otober tot 10 november 2019

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 november 2019

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 27 januari, 3 februari of 3 maart 2019

Lapland Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 2 en 10 maart en 5 april 2019

Wildernislodge Avontuur (Actief) AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 18 en 26 december, 10 maart en 8 april

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 22 december 2018

4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Ruka Glass Village AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 9 april 2019

Rust en natuur Shortbreak in Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 26 november 2018 en 13 april 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Wildernishotel Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 15 april 2019

Ranua Wildlife Park - Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2018 en 15 april 2019

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER