Vroegboekacties Winters Lapland 2022-2023

Droomt u er al langer van om Winters Lapland eens in al zijn pracht te ontdekken?
Wenst u eens rustig te verblijven in een gezellige chalet middenin de natuur of heeft u het graag wat actiever?
Maak dan gebruik van onze diverse vroegboekacties en maak uw droom waar.

Hoe vroeger u reserveert, hoe groter de kans dat u vluchtplaatsen heeft in de goedkoopste prijsklasses.
Controleer ook zeker onze pagina met laatste beschikbaarheden Winters Lapland of kom langs op een van onze gratis infosessies

Algemene vroegboekactie geldig tot 1 oktober 2022

  • € 25,00 korting per volwassene en € 12,50 per kind
    op alle begeleide reizen en individuele programma's (niet geldig op verblijfsformules)

FUELGARANTIE

Voor alle reservaties tot 01/10/22 van een standaardprogramma (groepsreis of individueel programma) met rechtstreekse Asteria Expeditions-vlucht (heen & terug) geniet u van een fuelgarantie (niet geldig voor programma's op maat). Voor alle reservaties tot 01/10/22 van een van onze begeleide groepsreizen met rechtstreekse vlucht en/of lijnvlucht, geniet u eveneens van een fuelgarantie.

Extra vroegboekvoordelen *

* extra kortingen bovenop de algemene vroegboekactie tot 1 oktober 2022

Ontdekking van Lapland Shortbreak

Ontdekking van Lapland Shortbreak - 5 dagen
Wenst u kennis te maken met het allerbeste wat Lapland te bieden heeft? U verblijft in een van de leukste en gezelligste dorpjes van Fins Lapland: Levi. U neemt deel aan een programma met een uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding. Alle typische activiteiten komen aan bod, in combinatie met een heerlijke lokale keuken en een bezoek aan het mooiste sneeuw- en ijshotel van Fins Lapland.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene en € 12,50 per kind met vertrek op 20/12, 28/12, 05/03 en 9/03. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 en in combinatie met een rechtstreekse Asteria Expeditions chartervlucht.

Ontdekking van Lapland Avonturenweek

Ontdekking van Lapland Avonturenweek - 8 dagen
Dit programma is de weekvariant van het shortbreak programma. Bij dit programma zijn volgende extra's voorzien: extra sneeuwscootertocht, langere huskysafari, langere sneeuwschoenwandeling en een extra themadiner. Tijdens dit programma beschikt u over iets meer tijd. Ideaal als u wil skiën, langlaufen, wandelen of een daguitstap wil maken naar Rovaniemi waar u het Arktikum Museum en Santa Claus Village kan bezoeken.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene en € 12,50 per kind) met vertrek op 15/01. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 en in combinatie met een rechtstreekse Asteria Expeditions chartervlucht.

Wildernislodge Avonturenweek - Actief

Wildernislodge Avonturenweek - Actief - 8 dagen
Tijdens dit actieve programma met verblijf in een luxueze lodge neemt u deel aan extra lange activiteiten zoals een huskytocht, 2 sneeuwscootersafari's en een actieve sneeuwschoenwandeling naar de Pyhävaara-heuvel. Dit programma is ideaal voor wie het graag avontuurlijker en actiever heeft. Skiërs kunnen tijdens de vrije momenten terecht in het skigebied van Ruka. 's Avonds kan er ontspannen worden in de sauna en jacuzzi. Een selectie van inbegrepen (alcoholische) dranken in de lodge is inbegrepen.
Programma enkel mogelijk vanaf 12 jaar.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene of € 12,50 per kind met vertrek op 01/01, 29/01, 05/02, 12/02 en 26/02. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 en in combinatie met een Asteria Expeditions chartervlucht.

Wildernislodge Avonturenweek

Wildernislodge Avonturenweek - 8 dagen
Tijdens de Krokusvakantie kan u ook deelnemen aan de familie-variant van ons programma 'Wildernislodge avonturenweek - Actief'. Deze variant met iets kortere activiteiten is geschikt voor iedereen, alsook voor kinderen. Als extra maakt u bij dit programma een daguitstap met een bezoek aan het Ranua Wildlife Park en Santa Claus Village. Verder geniet u van alle voordelen die aan dit unieke reisconcept gekoppeld zijn zoals een selectie van dranken in de lodge.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene of € 12,50 per kind met vertrek op 19/02. Geldig voor alle reservaties tot 01/07 en in combinatie met een Asteria Expeditions chartervlucht.

Verblijfsformule ‘Chalets Levi’

Verblijfsformule ‘Chalets Levi’ - 8 dagen
Nabij het gezellige skidorp van Levi kan u verblijven in een gezellige en typische chalet. Deze chalets zijn allemaal in een rustige en groene omgeving gelegen in de rand van het dorpje. In uw chalet vindt u alle faciliteiten terug voor een gezellige verblijf in familieverband of in een kleine groep: 1 tot 4 aparte slaapkamers, sauna, haard, wifi, woonruimte met kitchenette,... U kan uw programma vervolledigen door te gaan skiën of deel te nemen aan een aantal typische Lapland excursies.

Gratis 2 skipassen per chalet - Weekpas Levi, keycard niet-inbegrepen . Geldig voor alle reservaties tot 01/10.

Weekendbreaks Winters Lapland

Weekendbreaks Winters Lapland - 4 dagen
Korte maar goed gevulde shortbreaks naar tegen een scherpe prijs. Maximale tijd ter plaatse dankzij rechtstreekse vluchten en gunstige vluchturen. Ideaal voor een romantisch weekendje weg of een verlengd weekend vol actie en avontuur. Logies mogelijk op basis van hotels, chalets, lodges, glazen iglo's en ijshotels.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene en € 12,50 per kind op een aantal geselecteerde programma's (*) met vertrek op 02/02, 09/02, 16/02, 23/02 en 02/03. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 en in combinatie met een Asteria Expeditions chartervlucht.

* keuze uit Bear's Lodge Weekendbreak, Harriniva/Jeris Noorderlichtweekend, Northern Lights Village Weekendbreak, Lapland de Luxe Weekendbreak, Ontdekking van Lapland Weekendbreak, Jeris Weekendbreak, Ultiem Lapland Weekendbreak en Lake Lodge Weekendbreak. Niet geldig voor verblijfsformules.

Extra vroegboekvoordelen

Gratis vervoer van skimateriaal tijdens Asteria chartervluchten

Gratis vervoer van skimateriaal
met onze rechtstreekse vluchten

Levi en Ruka zijn de mooiste en gezelligste dorpjes van Fins Lapland. Zij zijn ook een van de weinige skidorpjes waar de pistes tot aan de dorpskern komen. Ruil uw klassieke skivakantie in voor een aantal dagen ski in Lapland gecombineerd met typische activiteiten zoals een sneeuwscootertocht of een huskysafari. Waarom geen bezoek aan het Snow Village combineren met een diner in het Ice Restaurant? Bespaar en neem uw eigen skimateriaal mee met onze rechtstreekse vluchten.

Gratis vervoer van skimateriaal bij reservatie van een programma met als vluchtbestemming Kittilä of Kuusamo. Kies uit onze begeleide groepsreizen, individuele programma's of onze voordelige verblijfsformules met verblijf in Levi of Ruka.
Indien u uw skimateriaal wenst mee te nemen, dan dient dit bij reservatie te worden doorgegeven. Op de luchthaven kan u geen skimateriaal meer inchecken.
Enkel geldig indien zowel de heen- als terugvlucht met een Asteria Expeditions chartervlucht wordt uitgevoerd. Combinaties mogelijk in 8, 5 of 4 dagen.

  • Laatste aanpassing: 19/09/22.
  • Deze vroegboekvoordelen zijn geldig zo lang ze hier vermeld worden.
  • De voordelen zijn enkel van toepassingen op onze standaardprogramma's en vervallen indien u wijzigingen/aanpassingen aan het programma vraagt.
  • De voordelen vervallen niet wanneer u extra nachten bijboekt zoals vermeld in de prijstabellen.
  • Alleen geldig voor volbetalende passagiers, onder een reserveringsnummer.
  • Het voordeel kan niet in geld worden uitbetaald en is op basis van beschikbaarheid.
  • Extra activiteiten kunnen ook vooraf gereserveerd worden.

Reservatie & informatie

Meer informatie en/of reserveren kan via deze website, per e-mail naar info@asteriaexpeditions.be,
telefonisch op 050/33 25 10 of via uw reisagent.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/