Vroegboekacties Winters Lapland 2021-2022

Droomt u er al langer van om Winters Lapland eens in al zijn pracht te ontdekken?
Wenst u eens rustig te verblijven in een gezellige chalet middenin de natuur of heeft u het graag wat actiever?
Maak dan gebruik van onze diverse vroegboekacties en maak uw droom waar.

Hoe vroeger u reserveert, hoe groter de kans dat u vluchtplaatsen heeft in de goedkoopste prijsklasses.
Controleer ook zeker onze pagina met laatste beschikbaarheden Winters Lapland of kom langs op één van onze gratis infosessies

Algemene vroegboekactie geldig tot 1 oktober 2021

  • € 25,00 korting per volwassene en € 12,50 per kind
    op alle begeleide reizen en individuele programma's (niet geldig op verblijfsformules)

Extra vroegboekvoordelen *

* extra kortingen bovenop de algemene vroegboekactie tot 1 oktober 2021

Spirit of Lapland

Spirit of Lapland - 8 dagen
De gezellige chalets van Torassieppi zijn gelegen aan de oevers van een meer in de onmiddellijke omgeving van een rendierboerderij en een kleine huskyboerderij. Een verblijf staat er garant voor een authentieke Laplandervaring waar u kan genieten van de lokale keuken. De idyllische locatie vlak bij het Pallas-Ylläs National Park, nodigt uit voor een actieve vakantie in de sneeuw waarbij genieten ook centraal staat.

Gratis overnachting (waarde: € 100,00) in een sneeuwiglo van Torassieppi Winter Village, met behoud van uw hotelkamer of chalet. Geldig voor alle reservaties tot 30/09 voor volgende afreisdata: 02/01, 09/01, 16/01, 23/01, 30/01, 06/02, 13/02, 20/02 en 27/02 in combinatie met een rechtstreekse Asteria chartervlucht.

Ontdekking van Lapland Shortbreak

Ontdekking van Lapland Shortbreak - 5 dagen
Wenst u kennis te maken met het allerbeste wat Lapland te bieden heeft? U verblijft in een van de leukste en gezelligste dorpjes van Fins Lapland: Levi. U neemt deel aan een programma met een uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding. Alle typische activiteiten komen aan bod, in combinatie met een heerlijke lokale keuken en een bezoek aan het mooiste sneeuw- en ijshotel van Fins Lapland.

Extra vroegboekkorting van € 25,00 per volwassene én kind met vertrek op 13/02 en 20/02.
Personen in een single kamer ontvangen € 50,00 korting. Geldig voor alle reservaties tot 1/10 en in combinatie met een rechtstreekse Asteria chartervlucht.

Ontdekking van Lapland Avonturenweek - 5 dagen
Dit programma is de weekvariant van het programma hierboven. Hierbij zijn volgende extra's voorzien: extra sneeuwscootertocht, langere huskysafari, langere sneeuwschoenwandeling en een extra themadiner. Tijdens dit 8-daags programma beschikt u over meer tijd. Ideaal om te skiën, langlaufen, wandelen of een daguitstap te maken naar Rovaniemi (Arktikum Museum en Santa Claus Village)

Extra vroegboekkorting van € 50,00 per volwassene en € 25,00 per kind met vertrek op 09/01 en 23/01. Personen in een single kamer ontvangen € 100,00 korting. Geldig voor alle reservaties tot 1/10 en in combinatie met een rechtstreekse Asteria chartervlucht.

Ruka Avonturenweek

Ruka Avonturenweek - 8 dagen
In de streek van Ruka vindt u een van de mooiste natuurgebieden en winterlandschappen terug van Noord-Scandinavië. U verblijft de volledige week in of rond het gezellige skidorpje van Ruka. U heeft de keuze om te verblijven in een hotel aan de voet van de skipistes, een luxe boetiekhotel op de pistes, een glazen villa of een eigen luxechalet met haard en sauna aan de rand van het dorpje. Tijdens de goed gevulde week komen alle typische activiteiten zoals een sneeuwscootersafari, huskytocht en een ritje met een rendierslede aan bod. ER is zelf de mogelijkheid om te overnachten in een sneeuwiglo.

Extra vroegboekkorting van € 25,00 per volwassene en € 12,50 per kind met vertrek op 30/01, 13/02 of 20/02. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 en in combinatie met een rechtstreekse Asteria chartervlucht.

Weekendbreaks Winters Lapland

Weekendbreaks Winters Lapland - 4 dagen
Korte maar goed gevulde shortbreaks naar tegen een scherpe prijs. Maximale tijd ter plaatse dankzij rechtstreekse vluchten en gunstige vluchturen. Ideaal voor een romantisch weekendje weg of een verlengd weekend vol actie en avontuur. Logies mogelijk op basis van hotels, chalets, lodges, glazen iglo's én ijshotels.
Reeds vanaf € 1.030/pers., inclusief vluchten, transfers, verblijf en excursies.

Extra € 50,00 vroegboekkorting per volwassene of € 25,00 per kind op een geselecteerde programma's * met vertrek op 03/02, 10/02 en 17/02. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 en in combinatie met een Asteria chartervlucht.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene of € 12,50 per kind op een geselecteerde programma's * met vertrek op 24/02, 03/03. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 en in combinatie met een Asteria chartervlucht.

* keuze uit Bear's Lodge Weekendbreak, Snow Village Weekendbreak, Harriniva/Jeris Noorderlichtweekend, Northern Lights Village Weekendbreak, Lapland de Luxe Weekendbreak, Ontdekking van Lapland Weekendbreak, Jeris Weekendbreak, Ultiem Lapland Weekendbreak en Lake Lodge Weekendbreak. Niet geldig voor verblijfsformules.

Shortski Lapland

Shortski Lapland - 4 dagen
Trekt u er regelmatig op uit tijdens een shortski en kijkt u er naar uit om een nieuw skigebied te ontdekken? Dan is een shortski naar Lapland beslist iets voor u! Dankzij de rechtstreekse vluchten en gunstige vluchturen kan u er een maximale tijd op de latten staan. Vergeet de lange busritten want met een vluchtduur van slechts 3u15 staat u op dag 1 reeds tegen de middag op de pistes. De skiheuvel van Levi biedt voldoende mogelijkheden voor 3 volle dagen plezier voor zowel de skiër als snowboarder, voor de beginnende als de ervaren skiër. In het gezellige skidorpje van Levi vindt u voldoende mogelijkheden om 's avonds heerlijk te tafelen of om de après-ski te beleven. Indien gewenst kan u ook aan typische Laplandexcursies deelnemen.
Reeds vanaf € 595/pers., inclusief vluchten, transfers en verblijf.

Gratis vervoer van u wskimateriaal indien aangevraagd bij uw reservatie en door ons bevestigd.
3 dagen skipas tegen € 75,00/volw. (ipv € 125,00/volw.) of € 50/kind (ipv € 75/kind) op een aantal geselecteerde programma's * met vertrek op 03/02, 10/02 en 17/02. Geldig voor alle reservaties tot 01/10 en in combinatie met een Asteria chartervlucht.

* keuze uit onze verblijfsformules gebaseerd op hotels Sirkantähti***, Hullu Poro***+ of Sokos Break Levi****.

Rust en natuur Short Break

Verblijfsformule Chalets Levi - 8 dagen
Nabij het gezellige skidorp van Levi kan u verblijven in een gezellige en typische chalet. Deze chalets zijn allemaal in een rustige en groene omgeving gelegen in de rand van het dorpje. In uw chalet vindt u alle faciliteiten terug voor een gezellige verblijf in familieverband of in een kleine groep. U kan uw programma vervolledigen door een aantal typische Laplandexcursies of een partijtje skiën in het wintersportgebied van Levi.

2 gratis skipassen (weekpas Levi, key-card niet inbegrepen) per chalet bij reservaties tot 01/10.

Ontdek Snow Village

Ontdek Snow Village - 5 dagen
Het Snow Village is een van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland en het bezichtigen ervan is dan ook een unieke belevenis. In een kader van ijskunst en prachtige natuur verblijft u gedurende 5 dagen in en rond dit ijshotel en kunt u naar eigen keuze uw programma vervolledigen met diverse leuke winterexcursies.

Waardebon van € 10,00 voor het restaurant (zoals dranken) per boeking en 1 extra dag gratis gebruik van sneeuwschoenen bij reservaties tot 01/10.

Snow Village Avonturenweek

Snow Village Avonturenweek - 8 dagen
Het Snow Village is een van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland. In een kader van ijskunst en prachtige natuur verblijft u gedurende een cpmlete week in en rond dit ijshotel. Dakzij het afwisselend voordeelpakket geniet u van tal van leuke winterexcursies en uitstappen.

Waardebon van € 10,00 voor het restaurant (zoals dranken) per boeking en 2 extra dagen gratis gebruik van sneeuwschoenen bij reservaties tot 01/10.

Extra vroegboekvoordelen

Gratis vervoer van skimateriaal tijdens Asteria chartervluchten

Gratis vervoer van uw skimateriaal
met onze rechtstreekse chartervluchten

Levi en Ruka zijn de mooiste en gezelligste dorpjes van Fins Lapland. Zij zijn ook een van de weinige skidorpjes waar de pistes tot aan de dorpskern komen. Ruil uw klassieke skivakantie in voor een aantal dagen ski in Lapland gecombineerd met typische activiteiten zoals een sneeuwscootertocht of een huskysafari. Waarom geen bezoek aan het Snow Village combineren met een diner in het Ice Restaurant? Bespaar en neem uw eigen skimateriaal mee met onze rechtstreekse vluchten.

Gratis vervoer van skimateriaal bij reservatie van een programma met als vluchtbestemming Kittilä of Kuusamo. Kies uit onze begeleide groepsreizen, individuele programma's of onze voordelige verblijfsformules met verblijf in Levi of Ruka.
Per vlucht zijn een maximaal aantal stuks skimateriaal toegelaten. Indien u uw skimateriaal wenst mee te nemen, dan dient dit bij reservatie te worden doorgegeven. Op de luchthaven kan u geen skimateriaal meer inchecken.
Enkel geldig indien zowel de heen- als terugvlucht met een Asteria Expeditions chartervlucht wordt uitgevoerd. Combinaties mogelijk in 8, 5 of 4 dagen.

  • Laatste aanpassing: 3 september 2021.
  • Deze vroegboekvoordelen zijn geldig zo lang ze hier vermeld worden.
  • De voordelen zijn enkel van toepassingen op onze standaardprogramma's en vervallen indien u wijzigingen/aanpassingen aan het programma vraagt.
  • De voordelen vervallen niet wanneer u extra nachten bijboekt zoals vermeld in de prijstabellen.
  • Alleen geldig voor volbetalende passagiers, onder een reserveringsnummer.
  • Het voordeel kan niet in geld worden uitbetaald en is op basis van beschikbaarheid.
  • Extra activiteiten kunnen ook vooraf gereserveerd worden.

Reservatie & informatie

Meer informatie en/of reserveren kan via deze website, per e-mail naar info@asteriaexpeditions.be,
telefonisch op 050/33 25 10 of via uw reisagent.

Met steun van
Met steun van Interreg Nord en Visit Arctic Europe

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/