Wildernishotel Muotka Shortbreak
5-daags individueel programma

Wildernishotel Muotka Shortbreak - 5-daags individueel programma

Het Muotka wildernishotel is prachtig gelegen in de natuur. Dit hotel vormt de uitsvalsbasis voor een 5-daags programma met diverse activiteiten. Zo neemt u deel aan een sneeuwscootersafari, huskytocht, rendiersledetocht, maakt u een wandeling met sneeuwschoenen en geniet u van een heerlijke lokale keuken. U kan het programma ook vervolledigen met extra excursies of bijkomende nachten.

Ontdek het 5-daags programma

Wildernishotel Muotka

In het Noorden van Finland in de buurt van Saariselkä verblijft u middenin de natuur. Er worden verschillende logiemogelijkheden aangeboden. De omgeving van het hotel is ook geschikt om te langlaufen. Op een kwartier bevinden zich het skidorp Saariselkä en het Urho Kekkonen National Park.

Alle klassieke activiteiten
Vol pension formule
Diverse logiemogelijkheden

Geografie: Finland is een van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000km² is het 8x zo groot als België.

Egypte - Once-in-a-lifetime cruise op de Nijl AANRADER
18-daagse begeleide culturele cruise, vertrek op 18 september 2023

Parma & Milaan - Kunst, cultuur & gastronomie AANRADER
6-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 16 juni 2023

Veelzijdig Vietnam en mysterieus Cambodja AANRADER
18-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, afreis op 11 november 2023

Papoea-Nieuw Guinea AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide festivalreis, afreis op 6 september 2023

Zuid-Korea - Land van de kalme morgen AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 30 september 2023

Markiezen en Frans-Polynesië AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide eilandencruise, vertrek op 21 september 2023

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/