Het wildernishotel is gelegen naast een meer, op slechts 2 km van de Russische grens De sympathieke Sirpa en Katja Kämäräinen heten je van harte welkom U verblijft hier 5 dagen op basis van vol pension Proef van traditionele Finse en Lapse specialiteiten Alle gerechten zijn bereid met lokale ingrediënten en verse producten Dit 5-daags programma is zowel geschikt voor koppels als gezinnen met kinderen U verblijft in een chalet of hotelkamer 's Avonds geniet u van een deugdoende sauna Niet voor koukleunen: na de sauna een verfrissende duik in een ijswak Neem zelf het stuur van uw sneeuwscooter en maak een tocht rond de Kuntivaara heuvel Na een bezoekje aan een huskyfarm maak u zelf een tocht met de slede U kan er voor kiezen om aan een langere huskytocht deel te nemen - Facultatief Droomt u er van om vanuit uw bed te genieten van een prachtige sterrenhemel en hopelijk ook het noorderlicht? Verleng uw vakantie met een 3-daags verblijf in een glazen villa Door de afgelegen ligging zit u alvast op de eerste rij om het noorderlicht waar te nemen Het sprookjesachtige noorderlicht maakt uw Laplandervaring nog onvergetelijker Bij een bezoek aan een rendierboerderij kan u deze dieren van dichtbij bewonderen Geniet van de rust en schoonheid nabij de Russische grens Verleng uw programma met enkel dagen skiën in Ruka, een van Finlands betere skigebieden Zonder woorden...

8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 18 juli 2022

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/