Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Ruka, Fins Lapland De grote chalet ligt aan de rand van Ruka, op wandelafstand van de skipistes en het centrum Er zijn enkele grote gemeenschappelijke leefruimtes en een grote eetruimte De houten chalet is gezellig ingericht, met zitruimtes en een open haard Het maximum aantal deelnemers voor deze groepsreis bedraagt 24 De chalet telt in totaal 12 gezellige kamers, elk met een eigen badkamer en toilet Naast een ruime sauna is er ook een outdoor jacuzzi voorzien Trek de natuur in per sneeuwscooter Onderweg geniet u van de adembenemende landschappen rondom u Een stevige sneeuwschoenwandeling neemt u mee naar de top van de Pyhävaara Van hieruit geniet u van adembenemende verzichten tot in Rusland Tijdens een partijtje ijsvissen kan u proberen zelf een vis aan de haak te slaan Wie Lapland zegt, denkt natuurlijk ook aan rendieren Ontmoeting met een notoire Laplandbewoner op de rendierboederij Vergroot uw kansen om het noorderlicht te zien tijdens een nachtelijke sneeuwschoenwandeling (facultatief) Icekarting vereist van de deelnemer een perfecte mix van technisch kunnen en snelheid (facultatief) Tijdens de huskysafari bestuurt u afwisselend de slede (pers./slede) De honden blaffen vol ongeduld om te kunnen vertrekken Door uw verblijf middenin de natuur zit u op de eerste rij mocht het Noorderlicht zich tonen Ruka is tevens een van de beste skigebieden van Fins Lapland

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent