Ruka, in het zuidoosten van Fins Lapland

Dichtbij de Poolcirkel wacht het avontuur... In het zuidoosten van Lapland ligt Ruka, één van de mooiste wintersportgebieden van Finland. Het prachtige landschap en
de vele voorzieningen bieden volop mogelijkheden voor een unieke winterbeleving!
Ruka ligt op amper 25km van Kuusamo en is het oudste en wellicht beroemdste skioord van Finland.

Verkende omgeving van Ruka per husky slede Met de sneeuwscooter doorheen de Lapse natuur

Maar deze streek heeft natuurlijk veel meer te bieden dan enkel maar skiplezier.
Wat had u gedacht van een sneeuwscootersafari, ijsvissen of een rendier- en huskytocht? 's Avonds kunt u dan nagenieten in een typisch Finse sauna of bij een gezellig kampvuur.

DRuka heeft zo veel meer te bieden dan enkel maar skiplezier! Hier beleeft u nog de echte natuur, de fauna en flora zijn indrukwekkend

Bovendien heeft deze streek perfect zijn authenticiteit en charme weten te bewaren. Hier beleeft u nog de echte natuur, de fauna en flora zijn indrukwekkend, de lucht puur en het water zuiver. In deze regio bevindtzich ook het Oulanka National Park en de Small Bear's Trail trekroute. Geen wonder dan dat dit gebied tot één van de mooiste natuurgebieden van Finland behoort.

• Afwisselend en compleet Lapland programma (kindvriendelijk)

• Rust- en natuurbeleving

• Bezoek aan het Ranua Wildlife Park en het Santa Claus Village

•Overnachting in een gezellige wildernislodge, dranken inbegrepen

• Eigen kamer met badkamer

• Lokale keuken

• Sauna en jacuzzi

• Goede skimogelijkheden (facultatief)

• Kleine Nederlandstalige reisgroep

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/