Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Een gezellige lodge vormt de uitvalsbasis van een onvergelijke 5-daagse De lodge is voorzien van een gezellige lounge ... ... een grote sauna en ... ... jacuzzi op het buitenterras U verblijft in een gezellige kamer in de lodge Elke kamer beschikt over een eigen badkamer die voorzien is van alle comfort De afgelegen ligging van de chalet is een goede plaats om noorderlicht te spotten Deze streek wordt gekenmerkt door spectaculaire sneeuwlandschappen U neemt deel aan een sneeuwscootersafari naar een rendierboerderij Tijdens het bezoek aan rendierboerderij kan u de dieren van dichtbij observeren U maakt er ook een tochtje met een rendierslede Onderweg maakt u kennis met de Lapse natuurMaak een mooie sneeuwschoenwandeling in de omgeving van de Pyhävaara heuvel Op een huskyboerderij maakt u kennis met deze typische Laplandbewoner Samen met de huskies maakt u een tocht van 20 km Proef en geniet van de typische lokale keuken Tijdens een vrije namiddag kan u het nabijgelegen skidorpje Ruka bezoeken Breid uw vakantie uit met een overnachting in een sneeuwiglo U overnacht hier op een comfortabele en originele manier zonder kou te hebben Een overnachting in een glazen villa biedt u het summum in luxe om het noorderlicht te observeren (facultatief)

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2022

Bilbao - Architectuur & gastronomie AANRADER
5-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 12 september 2021

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 19 juli 2021

Malta & Gozo - Culturele erfenis van de ridderorde AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 8 november 2021

Sicilië - De Grieken en Normandiërs achterna AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 30 september 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent