Asteria Expeditions: Ervaar het verschil

Ervaring & kwaliteit, gegarandeerd

Asteria Expeditions maakt als reisorganisatie deel uit van Reizen Van Renterghem
te Brugge. Dit reiskantoor werd reeds opgericht in 1937 en is hiermee een van de oudste zelfstandige reiskantoren in ons land. U kan als reiziger vertrouwen op onze jarenlange ervaring in de reiswereld.

Onze bestemmingen - bestudeerde programma's

Asteria Expeditions organiseert ondermeer reizen naar de beide Poolgebieden, Noord- Afrika, West-Afrika, het Midden-Oosten, centraal Azië en noordoost Azië en Lapland.
Wij richten ons op reizen die inhoudelijk bijzonder zijn en voor de reiziger een meerwaarde bieden. Lokale cultuur, geschiedenis, traditie en gewoonten maar ook natuur, landschap en habitat dragen onze speciale aandacht weg.

Wij organiseren onze reizen liefst kleinschalig met aandacht voor direct contact om de persoonlijke ervaring zo rijk mogelijk te maken. Op die manier genieten zowel de reiziger als de lokale bevolking via een maximale interactie optimaal van het bezoek.

The Icelandic Loop | 8 dagen Schotland - Op zoek naar de Schotse identiteit | 9 dagen Idyllisch Lapland | 5 dagen

Reizen op maat & individuele reizen

Onze Nederlandstalig begeleide groepsreizen geven u een duidelijk beeld van wat Asteria Expeditions allemaal kan organiseren doch er is meer. Hebt u zelf een groep of hebt u specifieke wensen? Graag stellen wij voor u een reis op maat samen. Met als basis onze eigen ruime en rijke reiservaringen, gekoppeld aan ons groot netwerk van lokale agenten én gidsen, kunnen wij iedere reiswens omzetten in een prachtige (levens)ervaring.

Of het nu gaat om een avontuurlijke woestijnreis, een culturele stedenreis of een ontdekkingsreis naar afgelegen natuurgebieden, wij maken er steevast iets bijzonders van.

Bericht voor onze Nederlandse klanten

De meeste van onze programma's zijn perfect mogelijk zonder meerkost met vertrek uit Amsterdam of Düsseldorf. Contacteer ons vrijblijvend voor een passend vluchtvoorstel en droom alvast even weg!

Member of

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/