Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Bekijk hier enkele foto's genomen tijdens deze expeditie:

Het borstbeeld van Adrien de Gerlache siert de pier langs het Beaglekanaal De MV Plancius laat de haven van Ushuaia achter zich De komende 2 weken wordt de MV Plancius onze nieuwe 'thuis' Zeeziekte is een gevecht tussen oor en oog, waarbij de maag altijd wint Reuzenalbatrossen volgen even ons schip om daarna opnieuw achter de golven te verdwijnen De buitenkledij en rugzakken worden gestofzuigd zodat we geen uitheemse sporen of zaden op Antarctica zouden achterlaten Eerste landing op Curville Eiland, thuis voor duizenden ezelspinguïnpaartjes De laatste voorbereidingen voor de sneeuwschoenwandeling worden getroffen We stappen met grote passen over de voet van de ijskap Opgelet voor ijsspleten! We bereiken de top van de ijskap De klimmers zijn verzekerd met een touw en kunnen wel verder omhoog Een paar Skua's of roofmeeuwen Ochtendstond heeft goud in de mond, ook hier! Na een nachtje kamperen bij Leith Cove wordt het bivak opgebroken Kajakken tussen ijsbergen en pingu´ns AdÚlie-pingu´n op Petermann Lemaire Kanaal, ook wel Kodak Gap genoemd Krabbeneter of krabbenrob na een stevige maaltijd krill De Plancius baant zich een weg tussen het ijs Skeletpuzzelen op Jougla Point De dieren storen zich nauwelijks aan menselijke bezoekers Zodiaccruisen door een paradijs vol dieren en ijs Een bultrug groet ons sierlijk Bultrugmoeder en kalf aan bakboord Waarschijnlijk de mooiste zonderondergang op het zuidelijk halfrond Een geduchte vijand van de pingu´n: de zeeluipaard Wij kregen het voorrecht even te kunnen proeven van de kracht van de eenvoud Drake Passage: zelfde plek, betere timing De winnende foto van Siegried Woldhek Expeditiestaf in volle glorie

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 1 oktober 2022 & 27 mei 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent