Poolexpeditiecruise Antarctica 2016

Poolexpeditiecruise naar Antarctica

Tijdens deze 14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie zal u de mooiste gebieden van het Antarctisch schiereiland bezoeken, landingen maken op plaatsen met enorme kolonies pinguïns, reuzenstormvogels, zeeolifanten, robben en zeevogels. Aan boord van de MV Sea Spirit voert u langs machtige gletsjers, majestueuze ijsbergen, schotten pakijs en met sneeuw bedekte eilanden.

Belgische poolgeschiedenis
Waarom Asteria Expeditions?

Lees hier het reisverslag
Welkom aan boord van de Sea Spirit

Belgisch karakter

Brabant Eiland, Luik Eiland, Gent Eiland, Antwerpen Eiland en Vlaanderen Baai - u zou zich hier bijna 'thuis' wanen doch niets is minder waar. In het spoor van de Belgische pool- ontdekker Adrien de Gerlache vaart u naar het einde van de wereld om een glimp op te vangen van dit ongerepte witte continent.

Het Neumayer en Lemaire kanaal
Ontdek de wilde ongerepte poolnatuur
Diverse zodiaclandingen

Antarctica in het kort

Geografie: 14 miljoen km² (280.000 km² ijsvrij, 13,72 miljoen met ijs bedekt). Antarctica is het op vier na grootste continent ter wereld, het is groter dan Australië en Europa.

Terrein: Ongeveer 98% landijs en 2% kale rots. Het continent is enorm bergachtig waarbij Mount Vinson bijna 4.900 meter hoog is. De helft van de kust wordt gedomineerd door ijsschotsen en ijsbergen.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/