Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum - Antarctica 2024

Ushuaia, meest zuidelijke stad ter wereld en tevens vertrekpunt van de MV Sea Spirit Vanuit Ushuaia vaart u door het Beagle Kanaal richting Drake Passage Tijdens de oversteek van de beruchte Drake Passage krijgen we gezelschap van verschillende zeevogels zoals albatrossen Ondertussen kan u lezingen door de expediestaff bijwonen Het Lemaire Kanaal, 'de place to be in Antarctica': ': 1.600m breed en 11km lang wispelturig water tussen Booth Eiland en het vasteland IJsformaties in alle vormen en kleuren De Sea Spirit treft de nodige voorbereidingen voor een zodiac landing Een verdwaalde kinbandpinguïn zoekt zijn soorgenoten Één van de meest unieke ervaringen tijdens de expeditie is ongetwijfeld het kamperen aan land Zodiaccruisen door een paradijs vol dieren en ijs Tijdens de zodiaccruises vaart u tussen ijsbergen in alle formaten en kleuren Ijsbergen in alle maten en kleuren Het postkantoor van Port Lockroy op Goudier Island, het meest populaire postkantoor, annex souvenirshop op Antarctica Kajakkan in de poolgebieden is een van de meest bijzonder manieren om de omgeving te verkennen De beruchte 'Polar Plunge', enkel voor durvers en ijsberen... Op Deception Island treffen we de restanten aan van een voormalig walvisstation We plannen ook een een bezoek aan een of meerdere poolbasissen Vanuit de zodiac maakt u van dichtbij kennis met walvissen en robben Het expeditieschip Sea Spirit voert u langsheen machtige gletsjers, majestueuze ijsbergen, schotten pakijs en sneeuwbedekte eilanden Genieten zonder woorden...

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021, 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 en 26 november 2021

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent