8-daagse klassieke Antarctica Air Cruise

Antarctica blijft een droombestemming. Door de combinatie van vlucht en expeditiecruise kan u uw Antarcticareis aanzienlijk verkorten. Dezelfde onvergetelijke ervaring in dit prachtige poolgebied in kortere tijd! U vliegt over Kaap Hoorn en de befaamde 'Drake Passage' naar King George Eiland in amper 2u, waar u aan boord gaat van het kleine expeditieschip Ocean Nova. Vanuit King George volgt een vergelijkbaar programma van een klassieke Antarctica expeditiecruise.

Lees verder

Bekijk de foto's
Aan boord van de Ocean Nova

In plaats van de stormige 2-daagse bootreis over de gevreesde Drake Passage, vlíegt u in amper 2 uur naar Antarctica. Zo blijft u gegarandeerd gespaard van zeeziekte. Bovendien mist u niets tijdens de bootcruise vanuit Antarctica. Exclusief, luxueus en tijdbesparend, dat zijn de onderscheidende punten van dit 8-daags Antarctica Air Cruise programma.

Vlucht over tafelijsbergen en ijsplaten
Zodiaccruises langs machtige gletsjers
Het meest ongerepte continent

Antarctica in het kort

Geografie: 14 miljoen km² (280.000 km² ijsvrij, 13,72 miljoen met ijs bedekt). Antarctica is het op vier na grootste continent ter wereld, het is groter dan Australië en Europa.

Terrein: Ongeveer 98% landijs en 2% kale rots. Het continent is enorm bergachtig waarbij Mount Vinson bijna 4.900 meter hoog is. De helft van de kust wordt gedomineerd door ijsschotsen en ijsbergen.

Brazilië - Expeditiecruise op de Amazone AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 oktober 2020

Brazilië - Exploratiereis in de Pantanal AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 10 tot 23 augustus 2020

Peru - De schatkamer van Zuid-Amerika AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 september 2020

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis vertrek op 29 december 2019 & 2, 9 en 16 februari 2020

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/