20-daagse expeditiecruise met de Falkland Eilanden, South Georgia en Antarctica

20-daagse expeditiecruise  met de Falkland Eilanden, South Georgia en Antarctica met de Plancius

Eén van de meest gevarieerde reizen die u kunt maken naar Antarctica. U bezoekt het witte continent en de schitterende Falkland- en South Georgia eilanden aan boord van de MV Plancius. South Georgia is een paradijs voor pinguïns, pelsrobben en zeeolifanten, die u van dichtbij kan bewonderen. De pure natuur zorgt voor een overweldigende zintuiglijke prikkeling. Kortom, een uniek programma voor natuurliefhebbers en fotografen.

Het 20-daags programma
Ons expeditieschip MV Plancius

Bekijk de foto's van dit programma

South Georgia

Dit eiland is slechts 170 km lang en 40 km breed en is volledig bergachtig, de hoogste top Mount Paget is 2.934 m hoog. South Georgia is het ganse jaar bedekt met sneeuw en ijs en heeft meer dan 160 gletjers die afbrokkelen in de zee. Door het feit dat het eiland tegenwoordig onbewoond is, heeft de natuur hier vrij spel gekregen. Hier komen grote kolonies koningspinguïns, kleurrijke macaronipinguïns, pelsrobben, zeelolifanten alsook rendieren voor.

Bezoek aan de Falkland Eilanden
Ontdek de wilde ongerepte poolnatuur
Het Antarctisch schiereiland

South Georgia in het kort

South Georgia kaart

Geografie: South Georgia soms ook Zuid-Georgië genoemd, is een afgelegen eiland van 170 op 40km in de eilandengroep van Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden. De kustlijn is onherbergzaam, met als hoogste berg Mount Paget (2.934m). South Georgia is het ganse jaar door bedekt met sneeuw en ijs en heeft meer dan 160 gletsjers die afbrokkelen in de zee. Slechts enkele expeditieschepen vanuit het zuiden van Argentinië of de Falklandeilanden bereiken dit prachtige sub-Antarctische eiland.

Weer: De gemiddelde zomertemperatuur bedraagt 4,8°C, in de winter is dit -1,2°C. Het jaar door is er een gure wind aanwezig die deze temperatuur nog lager doet aanvoelen. Omdat South Georgia binnen de Antarctische Convergentie ligt, is het de optimale omgeving voor het in stand houden van gletsjers.

11-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2020

Oezbekistan - Het kruispunt van de Zijderoute AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 3 april 2020

Wereldexpo Dubai met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 13 november 2020 en 12 maart 2021

12-daagse Nederlandstalig begeleide safari met mobiele tent, vertrek op 12 september 2020

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis vertrek op 29 december 2019 & 3, 9 en 16 februari 2020