20-daagse expeditiecruise met de Falkland Eilanden, South Georgia en Antarctica

20-daagse expeditiecruise  met de Falkland Eilanden, South Georgia en Antarctica met de Plancius

Eén van de meest gevarieerde reizen die u kunt maken naar Antarctica. U bezoekt het witte continent en de schitterende Falkland- en South Georgia eilanden aan boord van de MV Plancius. South Georgia is een paradijs voor pinguïns, pelsrobben en zeeolifanten, die u van dichtbij kan bewonderen. De pure natuur zorgt voor een overweldigende zintuiglijke prikkeling. Kortom, een uniek programma voor natuurliefhebbers en fotografen.

Het 20-daags programma
Ons expeditieschip MV Plancius

Bekijk de foto's van dit programma

South Georgia

Dit eiland is slechts 170 km lang en 40 km breed en is volledig bergachtig, de hoogste top Mount Paget is 2.934 m hoog. South Georgia is het ganse jaar bedekt met sneeuw en ijs en heeft meer dan 160 gletjers die afbrokkelen in de zee. Door het feit dat het eiland tegenwoordig onbewoond is, heeft de natuur hier vrij spel gekregen. Hier komen grote kolonies koningspinguïns, kleurrijke macaronipinguïns, pelsrobben, zeelolifanten alsook rendieren voor.

Bezoek aan de Falkland Eilanden
Ontdek de wilde ongerepte poolnatuur
Het Antarctisch schiereiland

South Georgia in het kort

South Georgia kaart

Geografie: South Georgia soms ook Zuid-Georgië genoemd, is een afgelegen eiland van 170 op 40km in de eilandengroep van Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden. De kustlijn is onherbergzaam, met als hoogste berg Mount Paget (2.934m). South Georgia is het ganse jaar door bedekt met sneeuw en ijs en heeft meer dan 160 gletsjers die afbrokkelen in de zee. Slechts enkele expeditieschepen vanuit het zuiden van Argentinië of de Falklandeilanden bereiken dit prachtige sub-Antarctische eiland.

Weer: De gemiddelde zomertemperatuur bedraagt 4,8°C, in de winter is dit -1,2°C. Het jaar door is er een gure wind aanwezig die deze temperatuur nog lager doet aanvoelen. Omdat South Georgia binnen de Antarctische Convergentie ligt, is het de optimale omgeving voor het in stand houden van gletsjers.

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 3 juni 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Geschiedenis van de Duitse Hanzesteden AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 20 augustus 2021

Stockholm - Schoonheid aan het water AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide citytrip, vertrek op 21 mei en 30 juli 2021

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/