Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Groenland Fotoalbum

Klik hier voor een vergelijking van de verschillende kajuittypes

FOTO'S REISWEG

Vanuit Oostende vliegt u per rechtstreekse vlucht naar Longyearbyen op Spitsbergen Vanuit SPitsbergen volgt u de rand van het pakijs tot de kust van Noordoost-Groenland Hou uw ogen goed open want er is een kans om walvissen en ijsberen te spotten In 2005 bereikte onze expeditie Maroussia Eiland, genoemd naar de vrouw van de hertog van Orléans In het Deense weerstation Danmarkshavn vindt u ook de hut van de oorspronkelijke Danmark-expeditie Steile rotswanden, roodgekleurde formaties, majestueuze ijsbergen en de glooiende toendra... het desolate landschap speelt hier de hoofdrol In Daneborg ligt het hoofdkwartier van de Sirius Sledge Patrol, een elite-eenheid van het Deense leger die met hondensleeën de Groenlandse kustlijn bewaakt IJsbergen ontstaan door het afkalven van ijs van de vele gletsjers die de Groenlandse ijskap telt U vaart door de spectaculaire Kaiser Franz Joseph Fjord met aan weerszijden torenhoge bergen Om zich te beschermen tegen de koude heeft de muskusos een vacht met haren tot 70cm De kleurrijke toendra van Noordoost-Groenland biedt uitstekende wandelmogelijkheden Dit kleine plantje, de arctische wilg is lid van de wilgenfamilie De zichtbare geologische lagen in Kong Oscar Fjord geven een duidelijk inzicht in de geschiedenis van de aarde Het fjordenstelsel van Scoresby Sund is ook gekend als de 'geboorteplaats van ijsbergen' Wanneer enorme stukken ijs uiteenvallen, kunnen verschillende soorten ijsbergen ontstaan zoals bogen IJsbergen ontstaan door het afkalven van ijs van de vele gletsjers die de Groenlandse ijskap telt Op de eeuwenoude Thule site liggen de stenen nog steeds in een cirkelpatroon zoals ze duizend jaar geleden werden achtergelaten Ittoqqortoormiit betekent 'bewoners van het grote huis' in het Oost-Groenlands dialect Ook nu nog is de traditionele leefstijl van de Inuit in Ittoqqortoormiit belangrijk ondanks moderne invloeden Tijdens de oversteek van Groenland naar IJsland zijn de omstandigheden ideaal om het noorderlicht waar te nemen

FOTO'S MV HONDIUS

De MV Hondius is een nieuw expeditieschip dat pas midden 2019 in omvaart werd gebracht Het schip biedt alle moderne comfort in één van de 82 beschikbare kajuiten Na een dag voor avontuur kan u ontspannen in de Observation Lounge op dek 5 De Observation Lounge beschikt over grote ramen die een mooi butenzicht bieden De bibliotheek aan boord beschikt over een uitgebreide collectie poolliteratuur Een kijkje in het scheepsrestaurant met talrijke grote ramen Tijdens de reis worden lezingen gehouden door poolspecialisten en wordt het verloop van de expeditie doorgenomen Een geslaagde dag start met een goed ontbijt 's Middags kan u kiezen uit het buffetaanbod 's Avonds worden verschillende keuzes aangeboden in het à la carte restaurant In de Observation Lounge kan u steeds terecht voor een warme kop koffie of thee met een koekje Vanaf het lager gelegen dek 3 zijn er 2 toegangssluizen voorzien naar de zodiacs voor excursies Hierdoor is er een vlotte toegang tot de zodiacs tijdens excursies Kajakken is één van de meest bijzondere en individuele manieren om de afgelegen en ruige kusten van Groenland te verkennen

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021, 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 en 26 november 2021

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent