Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Groenland Fotoalbum

Klik hier voor een vergelijking van de verschillende kajuittypes

FOTO'S REISWEG

Vanuit Oostende vliegt u per rechtstreekse vlucht naar Longyearbyen op Spitsbergen Vanuit Spitsbergen volgt u de rand van het pakijs tot de kust van Noordoost-Groenland Hou uw ogen goed open want er is een kans om walvissen en ijsberen te spotten In 2005 bereikte onze expeditie Maroussia Eiland, genoemd naar de vrouw van de hertog van Orléans In het Deense weerstation Danmarkshavn vindt u ook de hut van de oorspronkelijke Danmark-expeditie Steile rotswanden, roodgekleurde formaties, majestueuze ijsbergen en de glooiende toendra... het desolate landschap speelt hier de hoofdrol In Daneborg ligt het hoofdkwartier van de Sirius Sledge Patrol, een elite-eenheid van het Deense leger die met hondensleeën de Groenlandse kustlijn bewaakt IJsbergen ontstaan door het afkalven van ijs van de vele gletsjers die de Groenlandse ijskap telt U vaart door de spectaculaire Kaiser Franz Joseph Fjord met aan weerszijden torenhoge bergen Om zich te beschermen tegen de koude heeft de muskusos een vacht met haren tot 70cm De kleurrijke toendra van Noordoost-Groenland biedt uitstekende wandelmogelijkheden Dit kleine plantje, de arctische wilg, is lid van de wilgenfamilie De zichtbare geologische lagen in Kong Oscar Fjord geven meer inzicht in de geschiedenis van de aarde Het fjordenstelsel van Scoresby Sund is ook gekend als de 'geboorteplaats van ijsbergen' Wanneer enorme stukken ijs uiteenvallen, kunnen verschillende soorten ijsbergen ontstaan zoals bogen IJsbergen ontstaan door het afkalven van ijs van de vele gletsjers die de Groenlandse ijskap telt Op de eeuwenoude Thule site liggen de stenen nog steeds in een cirkelpatroon zoals ze duizend jaar geleden werden achtergelaten Ittoqqortoormiit betekent 'bewoners van het grote huis' in het Oost-Groenlands dialect Ook nu nog is de traditionele leefstijl van de Inuit in Ittoqqortoormiit belangrijk ondanks moderne invloeden Tijdens de oversteek van Groenland naar IJsland zijn de omstandigheden ideaal om het noorderlicht waar te nemen

FOTO'S MV HONDIUS

De MV Hondius is een nieuw expeditieschip dat in 2019 in omvaart werd gebracht Het beschikt over 16 zodiacs voor cruises of landingen op verlaten strandenLangs de zijkant zijn er deuren in de romp voor vlotte toegang tot de zodiacsHet ijsversterkt schip biedt alle moderne comfort in een van de 80 beschikbare kajuiten Na een dag voor avontuur kan u ontspannen in de Observation Lounge op dek 5 De Observation Lounge beschikt over grote ramen die een mooi buitenzicht bieden De bibliotheek aan boord beschikt over een uitgebreide collectie poolliteratuur Een kijkje in het scheepsrestaurant met grote ramen Tijdens de reis worden lezingen gehouden door poolspecialisten en wordt het verloop van de expeditie dagelijks doorgenomen Een geslaagde dag start met een goed ontbijt 's Middags kan u kiezen uit het buffetaanbod 's Avonds worden verschillende keuzes aangeboden in het à la carte restaurant In de Observation Lounge kan u steeds terecht voor een warme kop koffie of thee met een koekje Vanaf het lager gelegen dek 3 zijn er 2 toegangssluizen voorzien naar de zodiacs voor excursies

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 29 september 2022

Cruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 9 september 2022

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 14 mei & 1 oktober 2022

Egypte voor culturele fijnproevers AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 7 april & 17 november 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent