Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Het 2-daags initiatieweekend vindt plaats in de Nieuwpoort, geboorteplaats van Dixie Dansercoer Tijdens dit weekend komen  items aan bod zoals de geschiedenis van het poolreizen, het milieu, de fysieke en mentale training en technieken om veilig en doeltreffend te trekken in koude en extreme omstandigheden Dixie geeft tijdens het weekend uitleg over het gebruikte materiaal Welkom in Svalbard Longyear, de officiële luchthaven van Spitsbergen Tijdens de mini-expeditie wordt het materiaal in ijssleden of pulka's door de deelnemers voortgetrekken De theorie kan binnenkort worden omgezet in de praktijk Nog een laatste briefing door Dixie over het gebruik van het materiaal En weg zijn we voor een 5-daags arctisch avontuur met achter ons onze eigen pulka De komende dagen trekken we op sneeuwschoenen door de weidse sneeuw- en berglandschappen Het opzetten van ons eigen tentenkamp behoort tot de vaste routines de komende dagenGedurende een week zal Dixie Dansercoer ons onderdompelen in de wereld van de poolexpedities en de opgedane ervaringen omzetten in de praktijkHet eeuwige ijs eens met eigen ogen zien? Maak nu uw droom waar met Asteria Expeditions Bij ons vertrek uit Longyearbyen was de temperatuur van -11°C, maar door de stevig wind was de chill factor ongeveer -20°C Voedsel en persoonlijke uitrusting trekken we mee op onze pulka's Omringd door hoogoprijzende bergflanken trekken we op sneeuwschoenen door het feeërieke landschap 's Nachts verblijven we in onze eigen tenten op het ijs We naderen ons einddoel: Longyearbyen We made it! Na onze terugkomst in Longyearbyen genieten van wat meer luxe en comfort We laten de airstrip van Longyearbyen achter ons

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Mini-expeditie naar Spitsbergen met Dixie Dansercoer AANRADER
2 dagen initiatie in Nieuwpoort + 9 dagen mini-expeditie in Spitsbergen

Antarctica 2020 expeditiecruise AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 4 tot 17 februari 2020

Wintertrip naar Spitsbergen AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide kennismaking, van 17 tot 24 maart 2019

Sint-Petersburg - Moskou cruise - Volga Dream AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 juli 2020

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 8 tot 24 november 2019

Egypte voor culturele fijnproevers AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019 en 2020

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons ook op Pinterest - facebook.com/AsteriaExpeditions

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent