Het 2-daags initiatieweekend vindt plaats in de Nieuwpoort, geboorteplaats van Dixie Dansercoer Tijdens dit weekend komen  items aan bod zoals de geschiedenis van het poolreizen, het milieu, de fysieke en mentale training en technieken om veilig en doeltreffend te trekken in koude en extreme omstandigheden Dixie geeft tijdens het weekend uitleg over het gebruikte materiaal Welkom in Svalbard Longyear, de officiële luchthaven van Spitsbergen Tijdens de mini-expeditie wordt het materiaal in ijssleden of pulka's door de deelnemers voortgetrekken De theorie kan binnenkort worden omgezet in de praktijk Nog een laatste briefing door Dixie over het gebruik van het materiaal En weg zijn we voor een 5-daags arctisch avontuur met achter ons onze eigen pulka De komende dagen trekken we op sneeuwschoenen door de weidse sneeuw- en berglandschappen Het opzetten van ons eigen tentenkamp behoort tot de vaste routines de komende dagenGedurende een week zal Dixie Dansercoer ons onderdompelen in de wereld van de poolexpedities en de opgedane ervaringen omzetten in de praktijkHet eeuwige ijs eens met eigen ogen zien? Maak nu uw droom waar met Asteria Expeditions Bij ons vertrek uit Longyearbyen was de temperatuur van -11°C, maar door de stevig wind was de chill factor ongeveer -20°C Voedsel en persoonlijke uitrusting trekken we mee op onze pulka's Omringd door hoogoprijzende bergflanken trekken we op sneeuwschoenen door het feeërieke landschap 's Nachts verblijven we in onze eigen tenten op het ijs We naderen ons einddoel: Longyearbyen We made it! Na onze terugkomst in Longyearbyen genieten van wat meer luxe en comfort We laten de airstrip van Longyearbyen achter ons

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Vietnam en Cambodja AANRADER
18-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 8 tot 25 november 2019

11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 18 mei 2019

Markiezen en Frans-Polynesië AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide eilandcruise, vertrek op 23 juli 2019

Albanië, Kosovo en Noord-Macedonië met Griekenland AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 15 tot 26 juni 2019

Puglia - In de hak van de laars van Italië AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 6 juni 2019

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER

Bergen, eilanden en noorderlicht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 of 10 maart 2019

4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER