Wintertrip naar Spitsbergen

9-daagse wintertrip naar Spitsbergen

Tijdens deze 9-daagse begeleide groepsreis maakt u kennis met de charmes van Spitsbergen. Avontuur gegarandeerd met een sneeuwscooter- en huskytocht. Een leerrijke trip met aandacht voor de geschiedenis en de lokale cultuur. Smaakvol met een verrassende gastronomie. En dit alles in een weergaloos natuurkader. De ideale bestemming en poolintroductie voor de moderne poolreiziger.

9-daags programma
Een magische plek in het Hoge Noorden

Schrijf hier in voor dit programma

Magische plaats
in het Hoge Noorden

De hoofdstad Longyearbyen ligt op 78° Noorderbreedte en is hiermee officieel de meest noordelijke stad ter wereld. Bovendien ook een van de meest fascinerende steden, gelegen op slechts 1.300km van de Noordpool. U wordt er ondergedompeld in een levendige en moderne nederzetting.

Perfecte mix van cultuur en avontuur
Uitzonderlijke fauna & flora
Bijzondere gastronomie

Spitsbergen

Svalbard kaart

Geografie: Spitsbergen (of Svalbard) is een eilandengroep in de Noordelijke Ijszee. Enkel het gelijknamige hoofdeiland is bewoond. De 5 grootste eilanden zijn: Spitsbergen, Nordaustlandet, Edgeøya, Barentsz-eiland, Prins Karls Forland.

Klimaat: Ondanks de noordelijke ligging heerst er een relatief mild klimaat in vergelijking met andere gebieden op dezelfde breedtegraad. De gemiddelde temperatuur varieert van -14°C in de winter tot 6°C in de zomer.

Fauna & flora: Langs de westkust bestaat de vegetatie uit bloemen en tapijten van mos en gras. In het noorden en in het oosten zijn de planten kleiner, grote gebieden zijn onvruchtbaar. Ongeveer 60% van Spistbergen is bedekt met 'eeuwig' ijs (permafrost).

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/