Antarctica, het laatste continent Met z'n uitgestrekt ijs- en sneeuwlandschappen... ...en ongerepte natuurpracht Keizerspinguïns aan de kust Aangepaste technische kledij is een must Ons vervoer naar de Zuidpool Het Union Glacier Camp, het enige toeristenkamp op Antarctica, is slechts enkele maanden per jaar geopend BBQ in het Union Glacier Camp Sastrugi of het door de wind gevormd oppervlak Uitzonderlijke panorama's Op naar de zuidpool Het Thielgebergte vanuit de lucht Tijdens de vlucht maken we een pauze om bij te tanken De Amerikaanse Amundsen-Scott basis Deze poolbasis bevindt zich recht op de geografische Zuidpool

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/