Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Antarctica, het laatste continent Met z'n uitgestrekt ijs- en sneeuwlandschappen... ...en ongerepte natuurpracht Keizerspinguïns aan de kust Aangepaste technische kledij is een must Ons vervoer naar de Zuidpool Het Union Glacier Camp, het enige toeristenkamp op Antarctica, is slechts enkele maanden per jaar geopend BBQ in het Union Glacier Camp Sastrugi of het door de wind gevormd oppervlak Uitzonderlijke panorama's Op naar de zuidpool Het Thielgebergte vanuit de lucht Tijdens de vlucht maken we een pauze om bij te tanken De Amerikaanse Amundsen-Scott basis Deze poolbasis bevindt zich recht op de geografische Zuidpool

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2022

Japan - De gracieuze tegenstellingen van Japan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 oktober 2021, 18 maart en 1 oktober 2022

Corsica & Sardinië - Zuiderse eilandenpracht AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 29 mei 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 14 mei en 18 september 2021

Sicilië - De Grieken en Normandiërs achterna AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 30 september 2021

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 15 december 2020 tot 6 april 2021

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 19 december 2020 tot 14 februari 2021

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4, 11 en 18 februari 2021

Lapland Time Out! AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek op zondag van 3 januari tot 11 april 2021

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER
7-daags individueel programma, vertrek op zaterdag of zondag van 19 december 2020 tot 11 april 2021

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent