13-daagse cultuurreis Georgië en Armenië

13-daagse begeleide cultuurreis Georgië en Armenië

Als het ware verscholen in de Kaukasus, liggen de 2 verborgen parels Georgië en Armenië. Prachtige landen, bezaaid met Unesco Werelderfgoed, bij velen in de vergetelheid geraakt. Ze staan garant voor eeuwenoude kerkjes en kloosters in een adembenemend natuurlandschap, verrassende antieke steden en pure gastvrijheid. Onbekend is onbemind? Niet meer na deze 13-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis.

Armenië en Georgië

In de schaduw van de Ararat berg ligt Yerevan, een van de oudste steden ter wereld. Ooit was dit een belangrijk knooppunt op de handels- en karavaanroutes. In het begin van de 20ste eeuw werd de stad volledig herbouwd in Sovjetstijl. U vindt er taltijke musea, de bibliotheek van Yerevan met talloze oude Armeense geschriften.

Ontdek de wortels van het christendom
Georgië met Unesco sites in Mtskheta
Wijndegustatie in Georgië

Armenië in het kort

Armenië kaart

Oppervlakte: Armenië heeft een oppervlakte van 29.800 km² en is iets kleiner dan België.

Geografie: Het land wordt doormidden gesneden door een bergketen die deel uitmaakt van het Zuid-Kaukasisch massief. Deze bergketen kent toppen van boven de 4.000 m. In het noordoosten ligt één van de hoogste gelegen zoetwatermeren in de wereld. In het zuidwesten ligt de iets lager gelegen vruchtbare Ararat hoogvlakte. De rest van het land bestaat uit heuvels en bergketens, droog en dor, afgewisseld met groene valleien.

Godsdienst: Het grootste gedeelte van de bevolking is christelijk. Bij kerken en kloosters staan typische Armeense stenen kruisen, kachkars. Volgens Armeens gebruik dien je in de kerk een kaarsje aan te steken.

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021

Dubai, de Wereldexpo met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 november 2021

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4 september 2022

8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 17 september 2021

8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 18 september 2021, 15 mei & 11 september 2022

Namibië & Victoria-watervallen - Deserts & Rivers AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 2 oktober 2021 en 6 oktober 2022

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/