13-daagse cultuurreis Georgië en Armenië

Diep verscholen in de Kaukasus, liggen Georgië en Armenië, 2 prachtlanden die bij velen in de vergetelheid zijn geraakt. Tijdens de 13-daagse cultuuurreis bewondert u er ongerepte natuur, indrukwekkende bergen, idyllische dorpen en oude christelijke kerken en kloosters. Deze rondreis brengt u naar het Kaukasus-gebergte, doorheen de wijngebieden van Kakhetië in Georgië.

INFOSESSIE: PARELS VAN DE ZIJDEROUTE
Kom langs op de voorstelling van onze reisprogramma's naar Iran, Oezbekistan, Georgië & Armenië op dinsdag 14 januari 2020 om 14u in de Travel Lounge.
Klik voor meer info & inschrijven

Armenië en Georgië

In de schaduw van de Ararat berg ligt Yerevan, één van de oudste steden ter wereld. Ooit was dit een belangrijk knooppunt op de handels- en karavaanroutes. In het begin van de 20e eeuw werd de stad volledig herbouwd in Sovjetstijl. U vindt er taltijke musea, de bibliotheek van Yerevan met talloze oude Armeense geschriften.

Ontdek de wortels van het Christendom
Georgië met UNESCO sites in Mtskheta
Wijndegustatie in Georgië

Armenië in het kort

Armenië kaart

Oppervlakte: Armenië heeft een oppervlakte van 29.800 km² en is iets kleiner dan België.

Geografie: Het land wordt doormidden gesneden door een bergketen die deel uitmaakt van het Zuid-Kaukasisch massief. Deze bergketen kent toppen van boven de 4.000 m. In het noordoosten ligt één van de hoogste gelegen zoetwatermeren in de wereld. In het zuidwesten ligt de iets lager gelegen vruchtbare Ararat hoogvlakte. De rest van het land bestaat uit heuvels en bergketens, droog en dor, afgewisseld met groene valleien.

Godsdienst: Het grootste gedeelte van de bevolking is christelijk. Bij kerken en kloosters staan typische Armeense stenen kruisen, kachkars. Volgens Armeens gebruik dien je in de kerk een kaarsje aan te steken.

11-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2020

Oezbekistan - Het kruispunt van de Zijderoute AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 3 april 2020

Wereldexpo Dubai met Oman & Abu Dhabi AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 13 november 2020 en 12 maart 2021

12-daagse Nederlandstalig begeleide safari met mobiele tent, vertrek op 12 september 2020

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis vertrek op 29 december 2019 & 3, 9 en 16 februari 2020