13-daagse cultuurreis Georgië en Armenië

13-daagse begeleide cultuurreis Georgië en Armenië

Als het ware verscholen in de Kaukasus, liggen de 2 verborgen parels Georgië en Armenië. Prachtige landen, bezaaid met Unesco Werelderfgoed, bij velen in de vergetelheid geraakt. Ze staan garant voor eeuwenoude kerkjes en kloosters in een adembenemend natuurlandschap, verrassende antieke steden en pure gastvrijheid. Onbekend is onbemind? Niet meer na deze 13-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis.

Armenië en Georgië

In de schaduw van de Ararat berg ligt Yerevan, een van de oudste steden ter wereld. Ooit was dit een belangrijk knooppunt op de handels- en karavaanroutes. In het begin van de 20ste eeuw werd de stad volledig herbouwd in Sovjetstijl. U vindt er taltijke musea, de bibliotheek van Yerevan met talloze oude Armeense geschriften.

Ontdek de wortels van het christendom
Georgië met Unesco sites in Mtskheta
Wijndegustatie in Georgië

Armenië in het kort

Armenië kaart

Oppervlakte: Armenië heeft een oppervlakte van 29.800 km² en is iets kleiner dan België.

Geografie: Het land wordt doormidden gesneden door een bergketen die deel uitmaakt van het Zuid-Kaukasisch massief. Deze bergketen kent toppen van boven de 4.000 m. In het noordoosten ligt één van de hoogste gelegen zoetwatermeren in de wereld. In het zuidwesten ligt de iets lager gelegen vruchtbare Ararat hoogvlakte. De rest van het land bestaat uit heuvels en bergketens, droog en dor, afgewisseld met groene valleien.

Godsdienst: Het grootste gedeelte van de bevolking is christelijk. Bij kerken en kloosters staan typische Armeense stenen kruisen, kachkars. Volgens Armeens gebruik dien je in de kerk een kaarsje aan te steken.

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 3 juni 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Geschiedenis van de Duitse Hanzesteden AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 20 augustus 2021

Stockholm - Schoonheid aan het water AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide citytrip, vertrek op 21 mei en 30 juli 2021

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/