Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Zicht op de Buda zijde van de stad, met bovenaan de indrukwekkende Sint-Mattiaskerk De Matthias-kerk dankt haar naam aan de Hongaarse koning Matthias Corvinus, die er zijn beide huwelijken liet voltrekken Detail van de Matthias Kerk in Budapest Het 'Bastion van de Vissers'(Unesco) symboliseert de 7 Magyaarse volksstammen die zich hier ooit vestigden Zicht door de zuidelijke poort van het 'Bastion van de Vissers' Enkele van de beelden die we terugvinden in het 'Bastion van de Vissers' De Kettingburg geldt als de mooiste van de 11 bruggen die de delen Boeda en Pest met elkaar verbind over de Donau Tijdens een art nouveau-wandeling in de stad maken we kennis met indrukwekkende gebouwen, zoals het voormalige Gresham paleis 's Avonds genieten we van werk van Tchaikovsky in de befaamde opera van Budapest Het Vajdahunyadkasteel in het stadspark, dat een replica is van de bestaande historische plaatsen in het land Het indrukwekkende Parlementsgebouw behoort zeker tot een van de grote trekpleisters van de stad Het neogotische complex is maar liefst 268m lang en 118m breed, telt 691 vertrekken en 27 torens Er wacht u een exclusieve rondleiding binnenin het Parlementsgebouw De prachtig herstelde Sint-Stefaan Basiliek is de grootste kerk van Budapest en biedt plaats aan 8.500 mensen Het interieur is rijkelijk versierd met fresco's en gravures en werden er meer dan 50 verschillende soorten marmer gebruikt Bij een bezoek aan Széchenyi, een belangrijk thermaal etablissement, is er mogelijkheid om te baden in een van de buitenzwembaden, ontspanningsbaden, overdekte thermale baden Het gebouw van de voormalige Posterijen van Hongarije, met zijn bijzondere façade in art nouveau-stijl Bezoek aan de grootste Joodse synagoge van Europa Het Gödöllö paleis Grassalkovich is het grootste paleis in barokstijl van Hongarije en na Versailles het 2e grootste in de wereld De avond valt over het mooie Budapest

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 29 september 2022

Cruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 9 september 2022

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 14 mei & 1 oktober 2022

Egypte voor culturele fijnproevers AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 7 april & 17 november 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent