We starten ons programma met een uitgebreid bezoek aan Moskou We brengen een bezoek aan de Christus-Verlosserkathedraal, gelegen aan de Moskva rivier Het huidige Moskou is bekend om het Kremlin, het hart en het symbool van Rusland Maak kennis met de bemanning aan boord van de Northern Light Explorer trein U kan kiezen uit 2 categoriën rijtuigen: Standard Plus en Gold Standaard hutten hebben een gedeelde badkamer, geen douchefaciliteiten De maaltijden zijn verzorgd en bieden een mix van Russische en Westerse keuken De Northern Light Explorer neemt u bijna 3.000km mee door Karelië Aan boord van de trein genieten we van de grootsheid van het besneeuwde Russische landschap In Kirovsk bezoeken we een noorderlijk gelegen Sámisch dorp We trekken er op uit met de husky's De stilte rondom ons met enkel het knarsen van de sneeuw tijdens de sledetocht is indrukwekkend De Sámi trakteren onsverder nog op een tochtje met rendieren Onder leiding van Aurora-specialisten gaan we op jacht naar het noorderlicht in de omgeving van Moermansk In Moermansk vinden we de Lenin atoomijsbreker, in 1957 de eerste nucleaire ijsbreker ter wereld De havenstad Moermansk is de grootste stad gelegen boven de poolcirkel De praalrijke stad werd in 1703 gesticht door Peter De Grote in samenspraak met tal van architecten en kunstenaars uit het Westen De prachtige Admiraliteit ligt aan de rivier de Neva, vlak naast de Hermitage Het Winterpaleis werd gebouwd als winterresidentie voor de Russische tsaren en maakt nu deel uit van de Hermitage De Isaäkkathedraal is met haar koepel prominent aanwezig in het stadsgezicht van Sint-Petersburg

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/