Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Dubai, waar oude tradities en megalomane projecten perfect samengaan De Dubai Marina is een kunstmatig aangelegde jachthaven met een groot aantal wolkenkrabbers, hotels, appartementen en winkels De Burj Khalifa met zijn hoogte van 828 m het hoogste gebouw ter wereld Vanaf het observatiedek van de Burj Khalifa geniet u van een indrukwekkend uitzicht op de omgeving Het Burj Al Arab werd gebouwd in de vorm van een zeil van een dhow of Arabisch zeilschip Het iconische Palm Island voor de kust Een absoluut hoogtepunt: de fabuleuze Sheikh Zayed Grand Mosque Dubai organiseert als eerste land in het Midden-Oosten de Expo 2020-2021 met als thema 'Connecting Minds, Creating the Future'  De tomeloze ambitie van Dubai komt tot uiting in een architectuur van wereldklasse Het thema van Expo  Dubai luidt dan ook Connecting Minds, Creating the Future In totaal zullen er tijdens de wereldexpo meer dan 200 landen en organisaties deelnemen aan de wereldtentoonstelling Hoewel het Al Hazm fort oorspronkelijk werd ontworpen voor defensiedoeleinden, bevat het enkele prachtige architectonische elementen Bahla, een pittoresk dorpje met de oudste overblijfselen van de Omanitische cultuur Het Jabreen fort, gelegen buiten Bahra, deed jarenlang dienst als residentie en werd door verschillende heersers bewoond Aan de voet van de Green Mountains vindt u Al Mudayrib, een verlaten dorpjes met woningen in klei De indrukwekkende zandvlaktes van Wahiba lijken oneindig Overnachting in het '1000 Nights Desert Camp', een luxe tentenkamp met een unieke ligging op de vlakte van Wahiba Sharqiya Wadi Bani Khalid met zijn oases met natuurlijke waterpartijen, palmbomen en bloemen In 'Old East African Port' in Sur ziet u hoe op originele wijze de typische dhows gebouwd worden Wadi Tiwi, een prachtvoorbeeld van een oase

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021, 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 en 26 november 2021

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent