De kloosterruïnes van Clonmacnoise omvatten uit een kathedraal, een ronde toren, gedecoreerde stenen kruisen en 7 kerken Kom alles te weten over de Tullamore Dew whiskey in de distilleerderij Het meer van Connemara, de eeuwighedheid ingezongen door de Franse chansonnier Michel Sardou De groene Inagh Valley scheidt de 2 bergketens Maamturk en Twelve Bens The Burren, een uniek karstlandschap in het noordwesten van het graafschap Clare Kylemore Abbey, het sprookjesachtig kasteel is een van de meest bekende en gefotografeerde in Ierland Opmerkelijk aan Kylemore Abbey zijn o.a. de miniatuurreplica van de kathedraal van Norwich en de prachtige kasteeltuin De iconische Cliffs of Moher strekken zich 8 km uit langs de Atlantische kust en bereiken 214 m op hun hoogste punt ten noorden van O'Brien's Tower Limerick, het historische en culturele centrum aan de Shannon-rivier De sensationele Ring of Kerry, een 179 km route met vertrek en aankomst in Killarney De Ring of Kerry toont het pittoreske Ierland in een adembenemende aaneenschakeling van mooie plekken, van kastelen en landhuizen tot wilde natuur, meren en uitkijkpunten U bezoekt Kissane Sheep Farm, een traditionele schapenboerderij met 1.000 bergschapen Blarney Castle, bekend omwille van de Blarney Stone die hier in 1446 ingemetseld werd in de toren van het kasteel Cork is uitgegroeid tot een van de populairste toeristische bestemmingen in het gelijknamig graafschap Strongbow, de legendarische Normandische indringer bouwde in de 12de eeuw een fort op de plaats waar nu Kilkenny Castle staat Het Trinity College - het college van de Dublin University - werd gesticht door Elisabeth I in 1592 In de oude bibliotheek van de Dublin University bevinden zich 200.000 boeken Saint Patrick's Cathedral met de graftombe van de gekende schrijver Jonathon Swift Natuurlijk mag een proeverij van het zwarte goud van Ierland niet ontbreken in de Guinness Storehouse Het spectaculaire Malahide Castle uit de 12de eeuw staat bekend als het meest authentieke middeleeuwser fort van Ierland

8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 18 juli 2022

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/