Indonesië
De smaragdeilanden met eeuwenoude tradities

Indonesië - De smaragdeilanden met eeuwenoude tradities - 19-daagse begeleide rondreis

Tijdens deze 19-daagse rondreis ontdekt u met een kleine groep de overweldigende natuur, de lokale tradities en gewoontes van een gastvrije bevolking en prachtige tempels. Indonesië biedt een immense natuurlijke rijkdom met een ongelofelijke diversiteit aan planten en dieren. Als kers op de taart staat u oog in oog met de orang-oetangs en de komodovaranen.

De Tatacoa Woestijn

Met zijn meer dan 17.000 eilandjes is Indonesië 's werelds grootste archipel. Hier worden al uw verwachtingen overtroffen: prachtige natuur met majestueuze vulkanen en groene rijstvelden, eeuwenoude cultuur met statige tempels en traditionele dansvoorstellingen.

Orang-oetans in Kalimantan
Op zoek naar Komodovaranren
Bezoek aan de Dayaks

Indonesië in het kort

Indonesië: Indonesië, officieel de Republiek Indonesië bestaat uit een archipel van 16.056 eilanden en is daarmee 's werelds grootste eilandstaat. De hoofdstad is Jakarta. Het land grenst direct aan Papoea-Nieuw-Guinea, Oost-Timor en Maleisië. Met een populatie van 260 miljoen is het qua inwoneraantal het op 3 na grootste land ter wereld.

Natuur: Door zijn afmetingen, tropisch klimaat en doordat het een eilandenrijk is, bezit Indonesië na Brazilië 's werelds grootste biodiversiteit. De flora en fauna zijn een mix van zowel Aziatische als Australische soorten.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/