Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

De oorsprong van de stad Palermo gaat terug tot de tijd van de Fenicische kolonisatie in de 7de eeuw voor Christus De dom van Monreale is het hoogtepunt van de Arabisch-Normandische bouwkunst op Sicilië Het drukke interieur biedt een mix van Byzantijnse, Islamitische en Romaanse architectuur met vroeg-gotische elementen De kathedraal van Palermo daterend uit 1185 vormt het kroonjuweel van de Palermitaanse kroon De Martorana kerk uit de 12de eeuw naast de San Cataldo kerk met de typerende rode koepels In de catacomben van het Kapucijnenklooster bevinden zich 8.000 lichamen netjes gerangschikt op sociale status, beroep en geslacht De zoutpannen van Trapani en Marsala worden al sinds de Oudheid gebruikt om zout uit te winnen Volgens de overleveringen is het sfeervolle Erice gesticht ter ere van Venus, godin van de vruchtbaarheid, de schoonheid en de liefde Op de top van de Monte Barbaro vindt u de ruïnes van het Hellenistische theater Selinunte, een van de belangrijkste archeologische vindplaatsen, is een mooi voorbeeld van Fenicische en Griekse cultuur In De Vallei van de Tempels nabij Agrigento ontdekt u de tempel van Concordia met zijn 34 zuilen De Romeinse Villa del Casale (Unesco) toont de grootste en mooiste mozaïeken uit de klassieke oudheid Noto, na de aardbeving van 1693 heropgebouwd in somptueuze Siciliaanse barokstijl Syracuse (Unesco), een ware parel die maar liefst 3.000 jaar aan mediterrane geschiedenis samenbrengt Naast de Duomo van Messina met 3 portalen staat een opvallende toren met de grootste en meest complexe mechanische en astronomische klok ter wereld Het gezellige eiland Ortigia vormt de thuisbasis van tal van barokke monumenten Catania met de Piazza del Duomo, het kloppend hart in het centrum met de olifantenfontein, het symbool van de stad en de rijkversierde barokke gevel van de kathedraal Naast Lipari maken ook Alicudi, Filicudi, Salina, Stromboli, Panarea en Vulcano deel uit van de Eolische Eilanden De Etna, de grootste nog actieve vulkaan in Europa is momenteel een beschermd reservaat Het amfitheater van Taormina biedt een mooi zicht op de zee en de oude stad met de Etna op de achtergrond

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2022

Japan - De gracieuze tegenstellingen van Japan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 oktober 2021, 18 maart en 1 oktober 2022

Corsica & Sardinië - Zuiderse eilandenpracht AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 29 mei 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 14 mei en 18 september 2021

Sicilië - De Grieken en Normandiërs achterna AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 30 september 2021

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 15 december 2020 tot 6 april 2021

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 19 december 2020 tot 14 februari 2021

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 4, 11 en 18 februari 2021

Lapland Time Out! AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek op zondag van 3 januari tot 11 april 2021

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER
7-daags individueel programma, vertrek op zaterdag of zondag van 19 december 2020 tot 11 april 2021

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent