Jordanië - De schatkamer van de geschiedenis

Jordanië - De schatkamer van de geschiedenis - 8-daagse groepsreis

Tijdens deze 8-daagse rondreis nemen we u mee naar de hoogtepunten maar krijgt u ook minder bekende pareltjes te zien. Laat u meevoeren van stad naar stad en ontdek een prachtig land met een culturele rijkdom, een gastvrije bevolking, prachtige landschappen en een van de mooiste woestijnen ter wereld. Als toemaatje logeert u een nacht midden in de woestijn. Een ding beloven we u: dit wordt een onvergetelijke ervaring.

Het 8-daags programma

Schrijf hier in voor deze reis

Handelskaravanen trokken door de droge vlaktes van de woestijn naar Mesopotamië, Anatolië en Egypte. Onderweg werden wierook, sieraden en kleurrijke tapijten verhandeld. De huidige islamitische cultuur vermengt zich nog met vele schatten van oude beschavingen. In het zuiden houdt de woestijn op en begint het water van de Rode Zee.

De archeologische stad Jerash
Siq Al Barid, beter bekend als Little Petra
Unieke woestijnervaring

Jordanië in het kort

Jordanië - 8-daagse begeleide rondreis

Oppervlakte: Jordanië is een koninkrijk in het Midden-Oosten, ten oosten van de Jordaan. De oppervlakte van Jordanië bedraagt 90.650 km². Het land is iets groter dan de Benelux.

Geschiedenis: Het land is doordrenkt van geschiedenis. De strategische ligging zorgde voor een belangrijke handelsrol. Kamelenkaravanen trokken door de droge vlaktes van de woestijn naar Mesopotamië, Anatolië en Egypte. Handelaars vervoerden via de legendarische King's Highway (Koningsweg) hun wierook, sieraden en kleurrijke tapijten die ze verhandelden in ruil voor specerijen. Ondertussen trokken Romeinse legionairs, islamitische legers en ijverige kruisvaarders door het land en lieten indrukwekkende monumenten achter. Het is dan ook geen verrassing dat de gastvrije traditie tot op vandaag overleeft.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/