Jordanië - Schatkamer van de geschiedenis

Jordanië - Schatkamer van de geschiedenis - 8-daagse groepsreis

Handelskaravanen trokken door de droge vlaktes van de woestijn naar Mesopotamië, Anatolië en Egypte. Onderweg werden wierook, sieraden en kleurrijke tapijten verhandeld. Tijdens deze reis krijgt u de highlights te zien. Daarnaast ontdekt u ook minder bekende pareltjes en overnacht u in de woestijn. Maak kennis met een prachtig land met een culturele rijkdom, een gastvrije bevolking en één van de mooiste woestijnen ter wereld.

Het 8-daags programma

Schrijf hier in voor deze reis

De huidige islamitische cultuur vermengde zich met vele schatten van oude beschavingen zoals het Romeinse Jerash, de kruisvaardersburcht in Kerak en het betoverende Petra. In het zuiden houdt de woestijn op en begint het water van de Rode Zee.

De archeologische stad Jerash
Siq Al Barid , beter bekend als Little Petra
Petra by Night (optioneel)

Jordanië in het kort

Asteria Jordanië

Oppervlakte: Jordanië is een koninkrijk in het Midden-Oosten, ten oosten van de Jordaan. De oppervlakte van Jordanië bedraagt 90.650 km². Het land is iets groter dan de Benelux.

Geografie: Jordanië is te verdelen in 3 landschappen: de Jordaan-vallei, het heuvelland in het westen, en het Oost-Jordaanse woestijnplateau, dat zich tot in Syrië en Saoedi-Arabië uitstrekt. Het totale landoppervlak van Jordanië bestaat voor 91% uit woestijn.

De Dode Zee: De Dode Zee heeft een zoutgehalte van meer dan 30%. De breedte van de zee varieert van 5 tot 16 km, de lengte is 75 kilometer. De diepte varieert van 400 m in het Noorden tot 5 m in het Zuiden.

11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019