Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

We starten onze reis met een bezoek aan de hoofdstad Astana met de belangrijkste bezienswaardigheden Het 105m hoge 'Astana Baiterek' monument werd opgericht ter nagedachtenis van de installatie van Astana als nieuwe hoofdstad De Sultan Khazret moskee vormt de grootste moskee in Centraal-Azië en biedt ruimte aan 5.000 gelovigen De 77m hoge Palace of Peace and Reconciliation, van de beroemde architect Norman Foster Tijdens dit programma wordt u geconfronteerd met de indrukwekkende architectuur van de futuristische hoofdstad Prachtige natuur, met dennenwouden en diepblauwe meren in het Borovoe National Park De Zenkov kathedraal is één van de weinige sacrale bouwwerken van hout die de tand des tijds ongeschonden hebben doorstaan De 56m hoge kathedraal van de Hemelvaart van Christus of Zenkov kathedraal is een Russisch-orthodoxe kathedraal staat midden in een 18 hectare groot stadspark in het oostelijk deel van de stad Tijdens de bouw van de houten Zenkov kathedraal van 1903 tot 1907 werden geen spijkers gebruikt Via een kabelbaan bereiken we de televisietoren op de Kok Tobe heuvel vanwaar we genieten van een mooi panorama over Almaty Op de petroglyphen van Kyzylauyz zien we jachttaferelen, muziekinstrumenten en diverse dieren De Charyn canyon is de op één na grootste kloof ter wereld, na de Grand Canyon Een deel van de Charyn Canyon wordt ook wel de 'Vallei der Kastelen' genoemd vanwege de speciale rotsformaties Prachtige valleien met gekleurde zandrotshellingenn het Eltyn Emel park In het Eltyn Emel park vinden we een 3km lange zandduin die bij winderig weer een brullend geluid maakt Het mausoleum van Ibrahim Ata in Sayram Het mausoleum van Hodja Ahmed Yasavi werd gebouwd in 1399 en is één van de best bewaarde bouwwerken uit de periode van de Timouriden Tamgaly Tas is bekend om zijn petrogliefen uit de Brons- en IJzertijd In 2004 werd de Tamgaly Tas site toegevoegd aan de UNESCO Werelderfgoedlijst

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2022

Bilbao - Architectuur & gastronomie AANRADER
5-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 12 september 2021

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 19 juli 2021

Malta & Gozo - Culturele erfenis van de ridderorde AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 8 november 2021

Sicilië - De Grieken en Normandiërs achterna AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 30 september 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent