Het centrum van de Kroatische hoofdstad Zaged biedt mooie herenhuizen, kerken en tal van musea In Zagreb is de sfeer van het Oostenrijks-Hongaarse Rijk nog duidelijk aanwezig Het Trakoscan-kasteel, een parel om te ontdekken aan een mooi meer Vanaf het Vuglec Breg landgoed geniet u van een prachtig zicht op de omliggende heuvels bezaaid met huisjes en kerken Het Plitvicemeren nationaal park omvat 16 prachtige meren die met elkaar verbonden zijn via watervallen Diverse ecosystemen zorgen voor een variëteit aan fauna & flora De historische havenstad Split is na Zagreb de grootste en belangrijkste van Kroatië Het paleis van Diocletianus in het centrum van Split is een van de meest bijzondere restanten uit de Romeinse tijd Het paleis van Diocletianus biedt een unieke combinatie van Romeinse architectuur en middeleeuwse stedenbouw Tijdens deze rondreis logeert u in exclusieve hotels Tijdens een rondleiding in Korcula - geboortestad van Marco Polo - ontdekt u enkele legendes van de stad Niet voor niets wordt Korcula soms 'klein-Dubrovnik' genoemd Dubrovnik is volgens velen een van de mooiste steden van de Adriatische kust Tijdens een wandeling over de oude stadsmuren, geniet u van een geweldig uitzicht over de vele rode daken en historische bouwwerken Het oud gedeelte van Dubrovnik inclusief de oude stadsmuren en versterkingen is sinds 1979 Unescowerelderfgoed Tijdens de reis is ook tijd voorzien om het historische Dubrovnik op eigen houtje te verkennen De Elaphiti-archipel, bestaande uit talloze kleine en grotere eilanden, herbergt een haast paradijselijke natuur Het kleine, barokke Perast kende haar glorietijd in de 17e en 18e eeuw toen het over meer dan 100 schepen beschikte waarmee handel werd gedreven Per boot bezoekt u het  Onze-Lieve-Vrouw van de Rots bedevaartskerkje op het eilandje Gospa od Skrpjela Tijdens de middeleeuwen was Kotor in Montenegro een kolonie van Venetië

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/