Parels van Moskou en paleizen van Sint-Petersburg met bezoek aan Sergiev Posad

Parels van Moskou en paleizen van Sint-Petersburg met bezoek aan Sergiev Posad - 8 dagen

Deze fascinerende 8-daagse begeleide reis laat u kennismaken met het mooiste dat Rusland te bieden heeft: Moskou en Sint-Petersburg. U zal versteld staan van de schitterende kathedralen, de indrukwekkende musea van wereldniveau en de rijkelijk versierde paleizen die deze twee wereldsteden bieden. Als extra brengt u een bezoek aan Sergiev Posad met zijn Troitse Sergieva Lavra uit de 14de eeuw.

Bekijk het dagprogramma

Kathedralen, kloosters en paleizen

Sergiev Posad

Sergiev Posad is een stad in de Russische oblast Moskou, 70 km ten noordoosten van Moskou. De stad, Unesco Werelderfgoed, maakt deel uit van de zogenaamde Gouden Ring. De stad is vooral bekend door het Troitse-Sergieva Lavra klooster. Het klooster is één van de grootste en belangrijkste in het land en draagt de eretitel Lavra. Dit Lavra van de Heilige Drievuldigheid is tevens de zomerresidentie van de Patriarch van Moskou en wordt door de Russen dan ook gezien als het Russische Vaticaan.

Bezoek aan het Rode Plein en het Kremlin
De Tretjakov kunstgallerij
De gallerijen van het Hermitage museum

2 van de mooiste steden

13-daagse cruise van Moskou tot Astrakhan aan boord van de Volga Dream

Moskou: is het hart van Rusland. Het icoon van deze stad is ongetwijfeld het Rode Plein met het Kremlin. Een bezoekje aan de symbolen van het oude communistische regime, zoals het Lenin mausoleum, zijn zeker de moeite waard. Neem ook zeker eens met de Moskouse metro, waarvan elk station een architecturaal kunstwerk op zich is.

Moskou is ook de stad van opera en ballet. Het wereldvermaarde Bolsjojtheater trekt jaarlijks duizenden geïnteresseerden die zich laten betoveren door de fantastische voorstellingen.

Sint-Petersburg: deze prachtige stad werd opgebouwd vanaf 1703 in opdracht van Peter de Grote, die liet zich inspireren door bouwkunst uit het Westen. Zo leende hij het grachtenstelsel van Amsterdam. De stad is uitzonderlijk rijk aan cultuur, geschiedenis en bijzondere architectuur. Laat u bekoren door Sint-Petersburg, wellicht één der mooiste steden van Europa.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/