De Pokrovkathedraal of Sint-Basilius kathedraal, één van de meest herkenbare iconen van Moskou Het metrostation van Komsomolskaya, één van Stalin's ondergrondse volkspaleizen Glaswerkkunst in één van de vele metrostations van Moskou Het Maagdenklooster van Moskou, ook wel gekend als Novodievich Vergulde koepels van de Lavra-van-de-Drievuldigheid kerk van Sergiev Posad Het klooster van Sergiev Posad herbergt diverse kathedralen en andere heilige gebouwen en wordt door Russen gezien als het Russisch vaticaan Ook binnen in het klooster van Sergiev Posad worden we overweldigd door pracht en schoonheid De Tretyakov-galerij heeft een indrukwekkende verzameling van 57.000 werken De stichter van het museum Pavel Michailovitsj Tretyakov schonk zijn kunstverzameling aan de stad Moskou Het Hermitage Museum van Sint-Petersburg, één van de hoogtepunten De 'Witte Zaal' in het Hermitage Museum De Hermitage bevat de grootste collectie kunstwerken ter wereld Meer dan 600 bruggen verbinden de verschillende eilandjes die deel uitmaken van Sint-Petersburg In de paleistuinen van Petrodvorets vindt u talloze fonteinen met goudvergulde sculpturen Het Alexander Nevsky klooster werd opgericht in 1710 door Peter de Grote als het klooster 'Lavra' van de Heilige Drievuldigheid De Nevski Prospekt, één van de bekendste straten van Sint-Petersburg Het Catharina Paleis, een pareltje van Barokke grandeur en decoratie De Sint-Petrus en Paulusvesting, officiële begraafplaats van de tsaren De Petrus- en Paulus katedraal, met een vergulde spits van 60m én Vlaamse beiaard Sint-Petersburg 'by night'

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/