Myanmar - Ontdek het vergeten paradijs

Mingalabar, welkom in de onontdekte 'Parel van Zuidoost-Azië'. Bezoek tijdens deze 18-daagse begeleide rondreis oude koningssteden in de omgeving van Mandalay en het prachtige Bagan met zijn eeuwenoude tempels en paleizen. Wandel door heuvels en rijstvelden, bezoek markten met minderheden in typische klederdracht en vaar over het rustieke Inle-meer.
Reis met ons mee en ontdek Myanmar!

Authentieke stukje Azië

Omwille van de jarenlange isolatie is Myanmar een zeer pure bestemming, nog niet platgetreden door het massatoerisme. Westerse invloeden zijn er niet en bij momenten maakt u nog steeds een sprong terug in de tijd. Flanerend door kleine dorpen en kuierend op lokale marktjes waant u zich al snel enkele decennia terug in het mysterieuze Azië dat op veel andere plekken al jaren verdwenen is.

De gouden rots-pagode
De tempels van de Baganvallei
Shwedagon, de belangrijkste tempel

Myanmar in het kort

Geografie: Myanmar is de nieuwe naam voor Birma, en is 22x zo groot als België. Myanmar wordt ook het gouden land genoemd vanwege de talrijke vergulde pagodes. Het land grenst in het Westen en in het Noorden aan India en Bangladesh en in het Oosten aan Thailand.

Klimaat: Myanmar ligt in de tropische klimaatzone, de temperatuur aan de kust schommelt het hele jaar door tussen de 22° en de 35°C. In de hoofdstad Ragoon on kan de temperatuur oplopen tot 40°C.

Fauna & flora: Het uitgestrekte land heeft diverse landschappen zoals de uitlopers van het Himalaya-gebergte in het noorden, de jungle in het oosten en de stranden in het westen en in het zuiden.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/