Namibië en de Victoria-watervallen
Deserts & Rivers

Namibië en de Victoria-watervallen - Deserts &  Rivers

Het weidse landschap, de vriendelijke bevolking en een prachtige natuur zijn slechts een paar redenen om Namibië te bezoeken. Het biedt een interessante mix van rode duinen van Sossusvlei in de Namib en weelderige, groene moerasgebieden nabij de Kavango, Kwando en Zambezi rivieren. Deze 19-daagse begeleide rondreis geeft u een zeer divers beeld op Namibië, met als afsluiter de indrukwekkende Victoria-watervallen.

19-daags programma

Het Etosha National Park

Ondanks dat Namibië grotendeels uit woestijn bestaat, is de flora en fauna er heel divers. Het Etosha National Park huisvest grote troepen leeuwen en is vaak het decor geweest van indrukwekkende natuurdocumentaires. Natuurlijke en aangelegde waterdrinkplaatsen helpen de rijke wildpopulatie te overleven in de droge periodes.

Uiterst comfortabele lodges & camps
De weelderig groene Caprivistrook
De Victoria-watervallen

Namibië en Botswana in het kort

Kaart van Mongolië en de Gobi woestijn

Namibië is met een oppervlakte van 824.268 km² het 34ste grootste land ter wereld. Het heeft 3824 km aan grenzen. Daarnaast heeft ook een kustlijn aan de Atlantische Oceaan van 1572 km. Namibië is het land met de minste regenval in sub-Sahara Afrika.

Botswana bestaat voor een groot gedeelte uit een dorre hoogvlakte . In het Oosten zijn heuvels. De Kalahari-woestijn strekt zich uit over het Zuiden en het Westen. Door het Noordwesten stroomt de rivier Okavango, die uitmondt in een reusachtige binnendelta. Botswana wordt omsloten door Zambia, Namibië, Zimbabwe en Zuid-Afrika en ligt in het binnenland van Afrika.

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/