Namibië en de Victoria-watervallen
Woestijnen & rivieren

Namibië en de Victoria-watervallen - Woestijnen en rivieren

Een paar redenen om Namibië te bezoeken? Adembenemende weidse landschappen, de gastvrije bevolking, nationale parken en een onvoorstelbaar mooie natuur om er maar enkele te noemen. Deze 19-daagse rondreis in kleine groep geeft u een zeer divers beeld van het land. De kers op de taart vormt het indrukwekkende natuurfenomeen Victoria Falls.

19-daags programma

Het Etosha National Park

Namibië bestaat grotendeels uit woestijn. Toch bieden de fauna en flora een boeiende diversiteit. In de droge rivierbeddingen van Damaraland leeft een groeiend aantal woestijnolifanten en zwarte neushoorns. Het magnifieke Etosha National Park huisvest grote troepen leeuwen. Het hoeft niet te verwonderen dat het park vaak dient als decor voor indrukwekkende natuurdocumentaires.

Sossuvlei met de hoogste duin ter wereld
De weelderig groene Caprivistrook
De Victoria-watervallen

Namibië in het kort

Namibië is met een oppervlakte van 824.268km² het 34ste grootste land ter wereld. Het land heeft 3824km aan grenzen. Daarnaast heeft ook een kustlijn aan de Atlantische Oceaan van 1572km. Namibië is het land met de minste regenval in sub-Sahara Afrika.

Etosha National Park is een van de grootste natuurparken van zuidelijk Afrika. Het park bestaat voor een groot deel uit een enorme zoutpan, omgeven door droog bushveld. Kenmerkend voor Etosha zijn de grote hoeveelheden wild die men hier kan spotten: olifanten, zebra's, leeuwen, verschillende soorten antilopen,… Natuurlijke en aangelegde waterdrinkplaatsen helpen de dieren te overleven in de droge tijd.

De Kavango, Kwando Zambezi en Chobe rivieren in het noordoosten zorgen voor een weelderig groene omgeving. In deze strook, ook bekend als de Caprivi- of Zambezi-regio, profiteren de wilde dieren in volle glorie van de zeer gunstige omstandigheden. Bootsafari's behoren hier dan ook tot aangeraden activiteiten.

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/