Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum Papoea Nieuw-Guinea met Goroka

We starten het programma met een 2-daags verblijf in Singapore Geniet van vrije tijd om Singapore op eigen houtje te ontdekken Volgende halte: Port Moresby Op bezoek bij lokale stammen in de Sepik regio Welkom op het Goroka Sing Sing festival Mannelijke dansers tijdens het Goroka festival Elke stam heeft zijn eigen, traditionele versiering Een groepje vrouwelijke dansers van de één van de vele eilanden Een unieke kans voor de amateur-fotograaf in u Eén van de Mudmen met hun herkenbare maskers uit klei Een verrukkelijk spektakel van diverse stammen uit verschillende regio's uit Papoea De traditionele 'Sili Muli Sing Sing' waarbij jonge vrouwen  halfnaakt dansen om de jonge mannelijke dansers te verleiden In de omgeving van de Rondon Ridge Lodge en kunnen we prachtige vogels spotten De prachtige Rondon Ridge Lodge, 2.165m hoog gelegen op Mount Kuta met een ongelooflijk zicht op de Waghi vallei Zicht vanuit onze hooggelegen lodge Deze highlands van Papoea zijn het thuisland van de gekende Huli stammen Typische Spirit Houses Eén van de vele soorten paradijsvogels die voorkomen in het land Typische lokale hutten middenin de natuur Zonsondergang over één van de eilanden

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent