Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Glasgow met zijn statige George Square, het belangrijkste plein van de stad De kathedraal van Glasgow, in de volksmond St. Mungo's Cathedral genoemd, is een 13de-eeuwse gotische kathedraal in het hart van de stad Het Kelvingrove Art Gallery & Museum toont meer dan 8000 verbazingwekkende objecten waaronder Sir Roger, een opgezette Aziatische olifant Inveraray, een typisch Schots stadje aan de oever van Loch Fyne Het neogotische Inverary Castle met 4 kegelvormige torenspitsen is sinds de 17de eeuw in het bezit van de hertogen van Argyll Mull is het 2de grootste eiland van de Binnen-Hebriden en wordt gedomineerd door de 1.000m hoge Ben More De Iona Abbey en de bijhorende begraafplaats worden tot op heden aanzien als een van de meest historische en heilige plaatsen van Schotland Omringd door woeste natuur en meer dan 1000 jaar oud: Urquhart Castle aan de oevers van Loch Ness Het 13e-eeuws kasteel gelegen aan Loch Ness was een van de grootste kastelen van Schotland De slag bij Culloden (1746) was de laatste veldslag die werd uitgevochten op het eiland Groot-Brittannië De kathedraal van Elgin was een van de mooiste middeleeuwse gebouwen van Schotland De ruïnes van Elgin vormden een inspiratiebron voor menig kunstenaar Tijdens een bezoek aan de Macallan distilleerderij komt u alles te weten over de productie van whisky Balmoral Castle is sinds 1852 het familiehuis van de koninklijke familie in de Schotse Hooglanden Balmoral Castle is nog steeds de favoriete vakantiebestemming van koningin Elizabeth II De ruïne van het op de kliftoppen gelegen Dunnottar Castle wordt soms het meest gefotografeerde kasteel van Schotland genoemd Ontdek waarom William Wallace dit kasteel belegerde en hoe Dunnottar Castle de kroonjuwelen van Schotland beschermde Het levendige Edinburgh werd gebouwd op een vulkanische heuvel en biedt een mix van heden en verleden Sinds 1437 vormt Edinburgh de hoofdstad van Schotland

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021, 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 en 26 november 2021

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent