Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Victoria, hoofdstad van de Seychellen Tijdens dit programma worden luxueueze zeilcatamarans gebruikt die uitgerust zijn voor lange-afstandstochten Aan boord is alle materiaal aanwezig om te waterskiën, kayaken, snorkelen en vissen De nadruk van het programma ligt op comfort Per catamaran zijn slechts 4 kajuiten, elk met eigen badkamer en sanitair De Seychellen archipel omvat 115 eilanden, elk met een eigen karakter Anse Lazio is ongetwijfeld één van de mooiste baaien ter wereld Ook wie geen zeilervaring heeft, kan rekenen op een prima skipper Curieuse Island, een fascinerend natuurreservaat Curieuse Island staat bekend voor zijn populatie aan reuzenschildpadden Eén van de vele granieten rotsformaties op de kust van Curieuse Island Tijdens het snorkelen maakt u kennis met de fascinerende onderwaterwereld La Digue, bekend om zijn architecturale rotsen en ontelbare verdoken plekjes Anse Source d'Argent op La Digue met typische rotsformaties die tot aan het strand doorlopen In het Vallée de Mai natuurreservaat maken we kennis met de beroemde Coco de Mer of zeekokosnoot die wel tot 30kg kan wegen Volgroeide vruchten van de Coco de Mer of zeekokosnoot kunnen wel tot 30kg zwaar zijn Met de catamaran doen we 's werelds mooiste stranden aan Geniet van de prachtige zonsondergangen Zonder woorden... Op het einde van het programma is er de mogelijkheid om Victoria te bezoeken

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Mini-expeditie naar Spitsbergen met Dixie Dansercoer AANRADER
2 dagen initiatie in Nieuwpoort + 9 dagen mini-expeditie in Spitsbergen

Antarctica 2020 expeditiecruise AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 4 tot 17 februari 2020

Wintertrip naar Spitsbergen AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide kennismaking, van 17 tot 24 maart 2019

Sint-Petersburg - Moskou cruise - Volga Dream AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 juli 2020

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 8 tot 24 november 2019

Egypte voor culturele fijnproevers AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019 en 2020

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons ook op Pinterest - facebook.com/AsteriaExpeditions

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent