Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Victoria, hoofdstad van de Seychellen Tijdens dit programma worden luxueueze zeilcatamarans gebruikt die uitgerust zijn voor lange-afstandstochten Aan boord is alle materiaal aanwezig om te waterskiën, kayaken, snorkelen en vissen De nadruk van het programma ligt op comfort Per catamaran zijn slechts 4 kajuiten, elk met eigen badkamer en sanitair De Seychellen archipel omvat 115 eilanden, elk met een eigen karakter Anse Lazio is ongetwijfeld één van de mooiste baaien ter wereld Ook wie geen zeilervaring heeft, kan rekenen op een prima skipper Curieuse Island, een fascinerend natuurreservaat Curieuse Island staat bekend voor zijn populatie aan reuzenschildpadden Eén van de vele granieten rotsformaties op de kust van Curieuse Island Tijdens het snorkelen maakt u kennis met de fascinerende onderwaterwereld La Digue, bekend om zijn architecturale rotsen en ontelbare verdoken plekjes Anse Source d'Argent op La Digue met typische rotsformaties die tot aan het strand doorlopen In het Vallée de Mai natuurreservaat maken we kennis met de beroemde Coco de Mer of zeekokosnoot die wel tot 30kg kan wegen Volgroeide vruchten van de Coco de Mer of zeekokosnoot kunnen wel tot 30kg zwaar zijn Met de catamaran doen we 's werelds mooiste stranden aan Geniet van de prachtige zonsondergangen Zonder woorden... Op het einde van het programma is er de mogelijkheid om Victoria te bezoeken

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Mini-expeditie naar Spitsbergen met Dixie Dansercoer AANRADER
2 dagen initiatie in Nieuwpoort + 9 dagen mini-expeditie in Spitsbergen

Antarctica 2020 expeditiecruise AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 4 tot 17 februari 2020

Wintertrip naar Spitsbergen AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide kennismaking, van 17 tot 24 maart 2019

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 8 tot 24 november 2019

Namibië - Jewels of Namibia AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 26 otober tot 10 november 2019

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 mei en 12 oktober 2019

Kroatië - Cruise langs de Dalmatische kust AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 18 mei 2019

Albanië, Kosovo en Macedonië met Griekenland AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 15 tot 26 juni 2019

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 november 2019

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

Egypte voor culturele fijnproevers AANRADER
10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 22 december 2018 tot 8 april 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER
8-daags programma in kleine Nederlandstalige groep, vertrek op 10 februari en 3 maart 2019

Wildernislodge Avonturenweek (Actief) AANRADER
8-daags programma in Nederlandstalige groep, vertrek op 30 december 2018, 3, 17 en 24 februari 2019

Bergen, eilanden en noorderlicht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 of 10 maart 2019

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek op zaterdag en zondag van 25 november 2018 tot 7 april 2019

Ruka Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek op zondag tussen 2 december 2019 en 7 april 2019

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek op zaterdag en zondag van 25 november 2018 tot 7 april 2019

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons ook op Pinterest - facebook.com/AsteriaExpeditions

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent