De hoofdstad Hanoi is het oude en nieuwe Vietnam in één Het mausoleum van Ho Chi Minh is waarschijnlijk de grootste highlight van Hanoi In Hanoi verkennen we de oude wijken van de stad Samen met een foodkenner proeven we lokale specialiteiten aan de typische eetstalletjes . Tijdens een ontspannende boottocht op de Tam Coc rivier genieten we van een prachtig decor Als een lotus staat de Een Pilaar Pagode in een kunstmatig aangelegde vijver De baai van Halong Bay is ongetwijfeld één van de mooiste zeelandschappen ter wereld Hoi An, pittoresk havenstadje met de bekende, overdekte Japanse brug Bezoek aan de Dong Ba markt in Hue en boottocht op de Parfumrivier Het mooie historische centrum van Hue is uitgeroepen tot een Unesco World Heritage Site De citadel van Hue is een uitgestrekt complex van paleizen, tempels en musea We sluiten af met een bezoek aan de graven van Minh Mang en Khai Dinh Het Cu Chi Tunnel complex, een 200km lang netwerk van tunnels dat door de Vietcong werd gebruikt om de Amerikanen te misleiden De Preah Khan tempel uit de 12e eeuw, gebouwd voor koning Jayavarman VII De Ta Prohm tempel, in tegenstelling tot de meeste andere tempels bleef na zijn ontdekking volledig overwoekerd door de jungle In Angkor Tom bevindt zich ook het 'Terras van de Olifanten', een soort trap Beelden van krijgers in het Angkor Wat complex Gedetailleerd beeldhouwwerk op één van de tempels Angkor Wat en zijn vijvers... betoverend mooi... ook 's morgens vroeg

Corsica & Sardinië - Zuiderse eilandenpracht AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 29 mei 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 14 mei en 18 september 2021

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/