Nu gesloten - opent maandag om 9u30





Ons aanbod
Van groepsreizen, poolexpedities, tot culturele rondreizen en begeleide groepsreizen.
Overtuig jezelf op onze themadagen of infosessies
Kom vrijblijvend langs op één van onze infosessies in Vlaanderen, voor een uitgebreide presentatie van je unieke en bijzondere reisbestemming. Onze specialisten geven een antwoord op je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
Wim B. (54) uit Sint-Martens-Latem over   Ontdekking van Lapland - Avonturenweek | Fins Lapland
 Geschrapt op de bucketlist, de bossen en meren in de sneeuw moet je ’beleven’ op een sneeuwscooter of huskyslede. Kers op de taart! 
Catherine A. (60) uit Mortsel over   Het kruispunt van de Zijderoute | Oezbekistan
 Boeiende reis met mooie sites en zeer goede lokale gids  
Geert G. (77) uit Zwijnaarde over   Nijlcruise voor culturele fijnproevers | Egypte
 Een schitterende reis! Mooi programma, mooie bootreis met lekker eten, aangename geïnteresseerde groep, maar vooral een supergids: Amani... Wat een kennis, organisatietalent en enthousiasme! Wat een culturele kennis heeft zij ons bijgebracht over haar vaderland.  
Jozef F. (69) uit Gent over   De gracieuze tegenstellingen | Japan
 Prachtige reis, heel divers, ideale kennismaking met dit land. Uitstekend begeleid, een aanrader.  
 Super, één van de mooiste en best begeleide reizen waar we al aan deelgenomen hebben. Een echte aanbeveling!  
 Wij zijn veilig terug thuis na een onvergetelijk avontuur Lapland. Het hotel, de glutenvrije maaltijden en de excursies waren in orde. De lokale gidsen deden het prima tijdens elke excursie. Onze reisbegeleider was vriendelijk en behulpzaam. Alle informatie kregen we steeds tijdig door. Een shortbreak in Lapland is top! Boeiend door de opeenvolgende excursies en mogelijkheid om vrije tijd zelf in te vullen. 
Peter V. (63) uit Oostende over   Veelzijdig Vietnam & mysterieus Cambodja
 Een leerrijke en indrukwekkende belevenis. We zijn 18 dagen in de watten gelegd op cultureel, organisatorisch en culinair vlak. De accommodatie en vluchten waren zeer comfortabel.  
 Sublieme ervaring van A tot Z. Geweldige gids, geweldige organisatie. 
Annick V. (54) uit Beerse over   Expeditiecruise Noordoost-Groenland
 Blijf jullie eigen koers varen, jullie zijn een topteam. Proficiat aan captain Annick om dit verwezenlijken.  
Greet M. (71) uit Antwerpen over   Antarctica | In het spoor van Adrien de Gerlache
 Deze bestemming heeft me uit mijn comfortzone gehaald qua temperatuur, maar het beviel me 200% beter dan ik had verwacht. 
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2025 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN