IN DE KIJKER
NIEUW
Peru
De schatten van Latijns-Amerika

€ 6.375 per persoon
Peru
Peru | De schatten van Latijns-Amerika
Zuid-Amerika Peru | De schatten van Latijns-Amerika
€ 6.375 per persoon

Of je nu op zoek bent naar avontuur, vervlogen culturen, natuur of mysterie, Peru is the place to go! Deze reis laat je het zuiden van Peru zien waar de Inca-cultuur, Spaanse koloniale steden en eeuwenoude tradities hand in hand gaan.

van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Peru
Boeiende steden
Indrukwekkende natuur
De unieke Ballestas-eilanden
Vlucht boven de Nazca-lijnen
Rit met de luxueuze Titicaca-trein
Machu Picchu per trein en te voet
Uiterst compleet 16-daags reisprogramma
Brussel ✈ Lima

Vlucht van Brussel naar Lima via Madrid.

Lima

De hoofdstad van Peru werd gesticht door Francisco Pizarro in 1535 als Ciudad de los Reyes. Pas in de 16e eeuw kreeg de Stad der Koningen de naam Lima.

Lima - Paracas

Vandaag vertrek je naar Paracas, een havenstadje op 3u rijden ten zuiden van Lima.

Paracas - Ballestas-Eilanden - Nazca

Per boot vertrek je vanuit Paracas naar de Ballestas-eilanden die onderdeel zijn van het Paracas Nationaal Park.

Nazca - Arequipa

Nazca is een woestijndorpje dat voornamelijk bekend is omwille van de mysterieuze Nazcalijnen en tekeningen in het zand. In de woestijn zijn honderden meters lange lijnen en geometrische figuren gegraven.

Arequipa

Je bezoekt de populaire en belangrijkste markt van Arequipa, San Camilo, die in 1987 tot historisch erfgoed werd verklaard. Een leuke plek om te kuieren, met tal van kwaliteitsproducten.

Arequipa - Colca Canyon

Rit langs de hellingen van de Chachani-vulkaan door het nationale reservaat Salinas en Aguada Blanca waar je vicuña’s, lama’s en alpaca’s kan bewonderen.

Colca Canyon - Puno

Vertrek vroeg in de ochtend, na het ontbijt. Elke ochtend is er op het centrale plein in de stad Yanque een voorstelling van lokale ambachten en de representatieve dans van Colca, el Wititi, uitgeroepen tot Unesco erfgoed.

Puno - Uros - Taquile Eilanden - Puno

Vroeg vertrek uit Puno en transfer naar de haven. Vervolgens bezoek je per motorspeedboot, de drijvende eilanden van Uros.

Titicaca Rail - Puno - Cusco

Vandaag reis je met de luxueuze Titicaca-trein van Puno naar Cusco. De prachtig gedecoreerde trein, met de luxe van een Pullmantrein uit de jaren ’20, brengt je naar je bestemming in 10 uur. De rit is een belevenis op zich. Laat je verwennen in stijl met een heerlijke maaltijd. De open observatiewagon die dienst doet als bar, laat je nog meer genieten van de omgeving en laat toe om mooie foto’s te nemen. De trein houdt een korte stop op het hoogste punt La Raya.

Cusco

Vandaag verken je de sprookjesachtige stad Cusco, of Qosqo in de inheemse taal Quechua. De keizerlijke Inca-hoofdstad is adembenemend, en niet alleen omdat ze op een hoogte van 3.300m boven zeeniveau ligt. Een stad vol contrasten tussen de inheemse en de moderne westerse stijlen.  De stadstoer begint in de indrukwekkende koloniale kathedraal op de Plaza de Armas. De kathedraal heeft 400 originele schilderijen van schilders uit Cusco, het beeld van de zwarte Jesus, Señor de los Temblores en tevens een aantal prachtige altaren.

Cusco - Moray - Maras - Cusco

Rit naar Moray, één van de interessantste Inca-constructies, waarvan gezegd wordt dat het een landbouwkundig laboratorium is.

Aguas Calientes

Vertrek naar de Valle Sagrado (Heilige vallei). Dit was een zeer belangrijk gebied voor de Inca’s, omdat het vruchtbaar was door de vele rivieren die uitmonden in de vallei.

Dag 14
Machu Picchu

Na een vroeg ontbijt ga je vanaf Aguas Calientes naar boven, naar Machu Picchu, langs een kronkelende steile weg.

Dag 15
Cusco ✈ Lima ✈ Brussel

Ontbijt, lunch en vrije tijd tot de transfer voor de terugvlucht via Lima naar Brussel.

Dag 16
Brussel

Aankomst Brussel.

16-daagse begeleide rondreis
14/09/24
€ 6.375
€ 6.375
Singletoeslag: € 1.235
Minimum aantal deelnemers: 12
  • Internationale vluchten heen en terug, taksen inclusief
  • Transfers
  • 14 overnachtingen in de geselecteerde of gelijkwaardige hotels
  • Maaltijden volgens programma
  • Alle uitstappen en toegangsgelden voor de vermelde bezoeken
  • Nederlandstalige begeleiding vanaf vanaf Brussels Airport
  • Basis ingangsticket voor 1 van de 4 circuits voor Machu Picchu
  • Lokale Engelstalige gidsen
  • Persoonlijke uitgaven
  • Het programma is onderhevig aan wijzigingen of omwisselingen van locaties
  • Er wordt echter steeds gestreefd naar eenzelfde niveau van bezoeken en hotels