Jeris - Highlights of Lapland

Jeris - Highlights of Lapland | 8-daagse

Ideaal voor koppels, families of groepjes vrienden die op zoek zijn naar een leuke actieve vakantie in de sneeuw. Bij dit rustige programma komen alle typische activiteiten zoals een sneeuwscootersafari, huskytocht, rendiersafari,… aan bod. U kan kiezen uit overnachtingen in een hotelkamer of een gezellige houten chalet. De 'Arctic Sauna' spa-afdeling gelegen nabij het Jerisjärvi meer biedt u uiteenlopende sauna-ervaringen. U kan er ook een duik maken in het ijswak. Een absolute aanrader!

INFOSESSIE WINTERS LAPLAND
Kom langs op de voorstelling van ons programma-aanbod naar Winters Lapland op zaterdag 25 april om 10u in onze Travellounge in Brugge.
Klik voor meer info & inschrijven

Jeris Spa & Wellnes

jeris vakantie jeris week jeris hotel verblijf jeris lapland

Hotel Jeris iis prachtig gelegen aan het grote Jerisjärvi meer. Vanuit deze uitvalsbasis kan u prachtige wandelingen maken of tochten met langlaufski’s. Het Pallas National Park ligt vlakbij. Mits kleine vergoeding kan u ook gebruik maken van de wellness faciliteiten van het hotel.

Rustig gelegen natuurverblijf
Voor koppels en gezinnen met kinderen
Ideale locatie voor het noorderlicht

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/