Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Wildernishotel Shortbreak - 5 dagen

Wildernishotel Shortbreak - 5 dagen

Houdt u van absolute rust, natuur en gezelligheid? Dan is dit 5-daags programma zeker iets voor u. Verblijf in een gezellig wildernishotel vlakbij de Russische grens aan de oevers van een meer waar geen dorp in de nabijheid valt te bespeuren. De ideale locatie om tot rust te komen, ver weg van alle drukte en te genieten van de natuur.

Bekijk het volledige programma
Overnacht in een glazen villa

Prijzen & data van dit programma
Schrijf hier in voor deze expeditie

Foto's

Meer foto's

Sterke punten

Ondanks de afgelegen ligging kan u er deelnemen aan een brede waaier van leuke en typische excursies om uw Lapland beleving volledig te maken. Door de afgelegen ligging, weg van alle kunstlicht, is deze locatie ook uitermate geschikt om het Noorderlicht waar te nemen als het zich voortdoet.

Verder ook op het programma:

Excursiepakket ingebrepen
Op basis van vol pension
Verlengingsmogelijkheden

Finland in het kort

Ruka - Fins Lapland
Klik op de kaart voor een grotere versie.

Geografie: Finland is één van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000 km² is het 8x zo groot als België.

Klimaat: In Finland heerst een gematigd landklimaat met neerslag in alle jaargetijden en opmerkelijke verschillen tussen de zomer- en wintertemperatuur.

Fauna & flora: Het grootste deel van Finland bestaat uit naaldbos. Dit wordt ook wel aangeduid als taiga. Hier leven opvallende dieren zoals bruine beren, lynxen, sneeuwhazen, bevers, wolven en vossen. De kans dat je een rendier tegenkomt is, vooral in het noorden, vrij groot.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2021

Antarctica 2020 expeditiecruise AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 4 tot 17 februari 2020

Jordanië - Schatkamer van de geschiedenis AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 23 februari en 25 september 2020

Sint-Petersburg - Moskou cruise - Volga Dream AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 juli 2020

Cruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse begeleide riviercruise, afreis op 28 augustus 2020 en 17 september 2021

Egypte voor culturele fijnproevers AANRADER
11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019 en 2020

Egypte - Pearls of Egypt AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, vertrek op 22 maart 2020

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons ook op Pinterest - facebook.com/AsteriaExpeditions

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent